10:04:20 - جمعه 10 شهریور 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
۱۰ فوتی و ۲۲ مصدوم در واژگونی اتوبوس دانش آموزان دختر/انتقال مصدومان به بیمارستان‌های شیراز
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: حادثه واژگونی اتوبوس در روستای قلعه بیابان داراب ۱۰ کشته و ۲۲ مصدوم به‌دنبال داشته است. حسن فیاض‌پور در گفت و گو با ایسنا گفت: اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر مقطع راهنمایی و دبیرستان استان هرمزگان حوالی ساعت ۴ صبح امروز در حوالی جنت‌شهر در روستای قلعه رستاق داراب واژگون […]

اتوبوس

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: حادثه واژگونی اتوبوس در روستای قلعه بیابان داراب ۱۰ کشته و ۲۲ مصدوم به‌دنبال داشته است.

حسن فیاض‌پور در گفت و گو با ایسنا گفت: اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر مقطع راهنمایی و دبیرستان استان هرمزگان حوالی ساعت ۴ صبح امروز در حوالی جنت‌شهر در روستای قلعه رستاق داراب واژگون شده است.

او گفت: در این حادثه ۱۰ نفر از دانش‌آموزان کشته و ۲۲ نفر مصدوم شده‌اند؛ مصدومان بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان‌های جنت‌شهر و داراب منتقل شده‌اند.

فیاض‌پور گفت: هم‌اکنون سه فروند بالگرد از شهرهای شیراز، جهرم و لار به داراب اعزام و سه مصدوم بدحال به بیمارستان‌های شیراز منتقل شده‌اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با یادآوری اینکه دانش‌آموزان حادثه دیده برای حضور در اردوی فرزانگان قرار بود به شهرستان داراب عزیمت کنند، گفت: این دانش آموزان از شهرهای رودان و میناب استان هرمزگان به سمت داراب در حرکت بودند.

فیاض‌پور علت واژگونی را خواب آلودگی راننده اعلام و تاکید کرد که معاون درمان علوم پزشکی شیراز به همراه مسئولان آموزش و پرورش به داراب عزیمت کرده‌اند تا مسائل مرتبط با دانش‌آموزان حادثه دیده را پیگیری کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: به خانواده دانش‌آموزان حادثه دیده اطلاع داده شده است.

به گزارش ایسنا، راننده اتوبوس در این حادثه در دم جان باخته است.

انتهای پیام

تبليغات