10:01:22 - دوشنبه 18 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرانی و حذف یارانه به زندگی مردم آسیب می‌زند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه قطع یارانه‌ها تاثیرات نامطلوبی بر زندگی مردم می‌گذارد، گفت: این موضوع با بحث تک رقمی شدن نرخ تورمی که دولت اعلام کرد مغایرت دارد. خبرگزاری دانشجو: حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به تاثیرات همزمانی افزایش قیمت بنزین، قطع یارانه‌ها و افزایش مالیات […]

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه قطع یارانه‌ها تاثیرات نامطلوبی بر زندگی مردم می‌گذارد، گفت: این موضوع با بحث تک رقمی شدن نرخ تورمی که دولت اعلام کرد مغایرت دارد.

خبرگزاری دانشجو: حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به تاثیرات همزمانی افزایش قیمت بنزین، قطع یارانه‌ها و افزایش مالیات بر مردم، اظهار داشت: این موضوع دو سر فشار به مردم است چراکه از یک سو دولت یارانه مردم به جز افراد تحت پوشش و مددجو را حذف می‌کند و از سوی دیگر حدود ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان از محل افزایش حامل‌های انرژی به دست می‌آورد.

وی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین و قطع یارانه‌ها تاثیرات نامطلوبی بر زندگی مردم می‌گذارد، افزود: این موضوع با بحث تک رقمی شدن نرخ تورمی که دولت اعلام کرد مغایرت دارد.

حاجی دلیگانی در پایان خاطر نشان کرد: قطعا پیشنهاد دولت موجب تورم ۲۵ درصدی در تمامی کالا‌ها و خدمات خواهد شد.

تبليغات