10:32:44 - دوشنبه 15 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
کواچ و تکذیب اخبار جدید در مورد جدایی بواتنگ
به گزارش “ورزش سه”، پیش از این کارل هاینز رومینیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن تایید کرده بود که مذاکراتی بین دو باشگاه پاری سن ژرمن و بایرن بر سر انتقال جروم صورت گرفته است. با این حال، منچستریونایتد نیز وارد این معامله شد و کار را برای پاری سن ژرمن دشوار کرد. با این حال […]

به گزارش “ورزش سه”، پیش از این کارل هاینز رومینیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن تایید کرده بود که مذاکراتی بین دو باشگاه پاری سن ژرمن و بایرن بر سر انتقال جروم صورت گرفته است. با این حال، منچستریونایتد نیز وارد این معامله شد و کار را برای پاری سن ژرمن دشوار کرد. با این حال کواچ، هرگونه خبر جدیدی در این رابطه را تکذیب کرد.


او گفت:” در مورد جروم، خبر جدیدی وجود ندارد. امروز جروم وقتی به زمین رفت بازی خیلی خوبی انجام داد. من مطمئنم که او از حضور در کنار ما خوشحال است. نه تنها او بلکه دیگر بازیکنان هم خوشحالند.”


بواتنگ تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد ولی به نظر می‌رسد قصد دارد در همین تابستان از این تیم جدا شود. او سال ۲۰۱۱ از منچسترسیتی به بایرن پیوست و ۶ قهرمانی بوندس لیگا و یک قهرمانی چمپیونزلیگ در کارنامه اش دارد.

تبليغات