2:58:56 - شنبه 21 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کرونا احتمالا موجب بیکاری ۳ میلیون نفر در آلمان می‌شود
آفتاب‌‌نیوز : موسسه تحقیقاتی IAB روز جمعه با انتشار پژوهشی اعلام کرد احتمال می‌رود که اقتصاد آلمان در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا ۲ درصد کوچک شود. به گزارش رویترز، فرضیه این پژوهش بر آن است که کرونا بخش‌هایی از اقتصاد آلمان را به مدت ۶ هفته به طور کامل تعطیل کند و از […]

آفتاب‌‌نیوز :

موسسه تحقیقاتی IAB روز جمعه با انتشار پژوهشی اعلام کرد احتمال می‌رود که اقتصاد آلمان در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا ۲ درصد کوچک شود.

به گزارش رویترز، فرضیه این پژوهش بر آن است که کرونا بخش‌هایی از اقتصاد آلمان را به مدت ۶ هفته به طور کامل تعطیل کند و از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی به زمان زیادی نیاز داشته باشد.

کرونا احتمالا موجب بیکاری ۳ میلیون نفر در آلمان می‌شود

این موسسه اعلام کرد در صورتی که تاثیرات منفی شیوع کرونا متوسط باشد شمار بیکاران در آلمان به ۲ میلیون ۳۵۶ هزار نفر خواهد رسید و اگر این تاثیرات شدید باشد تعداد بیکاران به ۳ میلیون نفر می‌رسد.

تعداد مبتلایان به کرونا در آلمان به ۱۸ هزار و ۳۲۸ نفر و شمار جان‌باختگان به ۵۲ نفر رسیده است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است که کانون شیوع کرونا از چین به اروپا منتقل شده است.

شیوع کرونا باعث کاهش فعالیت‌های اقتصادی در سراسر دنیا شده و در هفته‌های اخیر سقوط شاخص سهام در بازارهای جهانی و کاهش بهای نفت را در پی داشته است.

همچنین مسافربری هوایی از جمله بخش‌هایی است که به دلیل ممنوعیت سفر و زمینگیر شدن هواپیماها زیان‌های شدیدی به شرکت‌های هواپیمایی از جمله لوفت‌هانزای آلمان وارد کرده است.

تبليغات