11:16:55 - شنبه 3 شهریور 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
ژاپنی تراکتورسازی، فراتر از حد تصور
به گزارش “ورزش‌سه”، یوکیا سوگیتا هافبک ژاپنی که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر راهی تراکتورسازی شد، اگر چه بازیکن بزرگی در کشورش نبود اما از نظر فنی شرایط مطلوبی دارد. سوگیتا در بازی های تراکتورسازی دقایق زیادی به میدان نرفته و دیروز مقابل سپاهان هم در نیمه دوم به بازی گرفته شد اما […]

به گزارش “ورزش‌سه”، یوکیا سوگیتا هافبک ژاپنی که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر راهی تراکتورسازی شد، اگر چه بازیکن بزرگی در کشورش نبود اما از نظر فنی شرایط مطلوبی دارد.


سوگیتا در بازی های تراکتورسازی دقایق زیادی به میدان نرفته و دیروز مقابل سپاهان هم در نیمه دوم به بازی گرفته شد اما در همین دقایق اندک حضور هم موثر واقع شده و توانسته انتظارات را برآورده کند.


با اینکه شاید خیلی کسی از این بازیکن انتظار انجام کارهای خارق العاده نداشت، اما او فراتر از تصورات ظاهر شده و دیروز پاس گل دوم تیمش را هم به دانیال اسماعیلی فر داد تا او با یک ضربه دیدنی دروازه سپاهان را باز کند. سوگیتا که یک هافبک تکنیکی است، توانایی خوبی در حفظ و حمل توپ در زمین دارد. او همچنین معمولا پاس هایش خطا نمی رود و با طمانینه بهترین گزینه را برای پاس دادن انتخاب می کند.


سوگیتا حالا رفته رفته در ترکیب تراکتورسازی جا می افتد و هواداران تبریزی امیدوارند او در آینده یکی از مهره های کلیدی باشد.


عکس ها: مصطفی منطقی

تبليغات