14:57:06 - سه‌شنبه 12 شهریور 1398
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
پیشروی سکه در بازار/ طلا گرمی ۴۱۲ هزار تومان شد
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز تحت تاثیر رشد قیمت دلار در بازار از یک سو و افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی از سوی دیگر با رشدی در محدود ۳۰ هزار تومان مواجه شد. آفتاب‌‌نیوز : هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران به قیمت ۴ میلیون و ۱۲۰ […]

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز تحت تاثیر رشد قیمت دلار در بازار از یک سو و افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی از سوی دیگر با رشدی در محدود ۳۰ هزار تومان مواجه شد.

آفتاب‌‌نیوز :

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران به قیمت ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود که در قیاس با قیمت پایانی روز گذشته افزایشی ۲۷ هزار تومان را شاهد است.

نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان اعلام شده است. رشد قیمت این سکه ۴۴ هزار تومان گزارش شده است و هر نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب دو میلیئن و ۱۰۳ هزار تومان و یک میلیون و ۳۰۴ هزار تومان گزارش شد.

بر این اساس هر سکه گرمی نیز در بازار به قیمت ۹۳۱ هزار تومان عرضه می شود.هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۴۱۲ هزار تومان است که در قیاس با روز گذشته افزایشی دو هزار تومانی را نشان می‌دهد.

تبليغات