4:07:36 - سه‌شنبه 16 اردیبهشت 1399
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
پیام تسلیت انجمن منتقدان تئاتر برای درگذشت نجف دریابندری
به گزارش خبرگزاری مهر، انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه‌ تئاتر طی صدور پیامی، درگذشت نجف دریابندری را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: «جایگاه شادروان نجف دریابندری در عرصه‌ نویسندگی و ترجمه‌ تاریخ و ادبیات داستانی بر کسی پوشیده نیست اما شاید بسیاری از جوانان امروز کمتر بدانند که قلم شاهکارنویس او […]به گزارش خبرگزاری مهر، انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه‌ تئاتر طی صدور پیامی، درگذشت نجف دریابندری را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

«جایگاه شادروان نجف دریابندری در عرصه‌ نویسندگی و ترجمه‌ تاریخ و ادبیات داستانی بر کسی پوشیده نیست اما شاید بسیاری از جوانان امروز کمتر بدانند که قلم شاهکارنویس او در زمینه‌ نقد تئاتر و ادبیات نمایشی نیز چیرگی زبانزدی داشت. او از ابتدای تاسیس انجمن منتقدان و نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر به عنوان عضو افتخاری، تا زمان سلامتی جسمانی‌اش همواره چون پدری دلسوز، مشاور و قوت قلب بود.

انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه‌ تئاتر فقدان این گنجینه‌ بشری را به جامعه‌ فرهیخته‌ نویسندگان، ادیبان، منتقدان و دوست‌داران او تسلیت می‌گوید. باشد تا روح بزرگوارش در آرامش و غرق رحمت الهی باشد.»

نجف دریابندری ۱۵ اردیبهشت‌ در سن ۹۱ سالگی بدورد حیات گفت.

تبليغات