17:58:57 - شنبه 9 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروانه استاندارد شیرآلات «قهرمان» باطل شد
مدیرکل استاندارد تهران بر نظارت جدی بر واحدهای تولیدی و نیز عرضه شیرآلات بهداشتی در تهران تاکید کرد و گفت: در ماه گذشته، پروانه استاندارد ۱۸ برند شیرآلات بهداشتی توسط کارشناسان استاندارد باطل شد. اداره‌کل استاندارد استان تهران: مدیرکل استاندارد تهران بر نظارت جدی بر واحدهای تولیدی و نیز عرضه شیرآلات بهداشتی در تهران تاکید […]

مدیرکل استاندارد تهران بر نظارت جدی بر واحدهای تولیدی و نیز عرضه شیرآلات بهداشتی در تهران تاکید کرد و گفت: در ماه گذشته، پروانه استاندارد ۱۸ برند شیرآلات بهداشتی توسط کارشناسان استاندارد باطل شد.

اداره‌کل استاندارد استان تهران: مدیرکل استاندارد تهران بر نظارت جدی بر واحدهای تولیدی و نیز عرضه شیرآلات بهداشتی در تهران تاکید کرد و گفت: در ماه گذشته، پروانه استاندارد ۱۸ برند شیرآلات بهداشتی توسط کارشناسان استاندارد باطل شد. 

 

کارشناسان استاندارد در جلسات آبان‌ماه کمیته علایم، پروانه استاندارد ۱۸ برند شیرآلات را به دلیل عدم احراز شرایط استاندارد، باطل کردند که بدین شرح است:

شیرمخلوط بهداشتی اهرمی مکانیکی با نام‌های تجارتی افیار/ عامرکو/ کاشانه/ لسگه/ طالع/ آتیه/ مهرارا/ شانلی/ سلطان/ تضمین تک/ قهرمان/ اهریس/ برونل/ نوتریکا/ سیدجلال حسینی/ علی گلمحمدی آرمان/ علی انوری، شیرآلات بهداشتی کلاسیک (دیواری- حمام- توکاسه) با نام تجارتی قهرمان.

این مقام مسؤول در پایان تاکید کرد: از ابتدای سال تاکنون، پروانه استاندارد ۲۶ برند شیرآلات، در جلسات کمیته علایم این اداره‌کل باطل شده‌است.

تبليغات