19:10:49 - دوشنبه 8 مهر 1398
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
وقتی تراکتور را می‌بخشند، هواداران هم ۱۰۱ دقیقه به ما فحاشی می‌کنند
آفتاب‌‌نیوز : علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، درباره شعار هواداران ماشین سازی علیه این تیم گفت: امروز اتفاق بدی برای من رخ داد. من چندین بار مورد فحاشی قرار گرفتم. تاکنون این اتفاقات را با صحبت‌های خودم منکر شده‌ام اما الان که […]

آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، درباره شعار هواداران ماشین سازی علیه این تیم گفت: امروز اتفاق بدی برای من رخ داد. من چندین بار مورد فحاشی قرار گرفتم. تاکنون این اتفاقات را با صحبت‌های خودم منکر شده‌ام اما الان که فیلم گرفتید، نمی‌توانم دروغ بگویم.

وی ادامه داد: پرسپولیس هفت بازیکن ملی‌پوش دارد و خیلی از مردم دوست دارند آن‌ها را ببیند. اما از وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدم، به من فحاشی کردند. من به تیم کمک کردم و هیچ واکنشی نداشتم. وقتی کمیته انضباطی تیمی را محروم می‌کند و مورد بخشش قرار می‌دهد، نتیجه اتفاقات بازی امروز می‌شود.

بیرانوند: وقتی تراکتور را می‌بخشند، هواداران هم ۱۰۱ دقیقه به ما فحاشی می‌کنند

دروازه‌بان پرسپولیس تاکید کرد: کمیته انضباطی ثابت کرده که می‌تواند هواداران استقلال و پرسپولیس را جریمه کند تا هواداران سایر تیم‌ها مرتکب فحاشی نشوند اما وقتی برای تیم‌های تبریزی این اتفاقات رخ می‌دهد و بخشیده می‌شوند، نتیجه همین می‌شود.

بیرانوند با بیان اینکه هواداران تراکتور و ماشین سازی مشترک هستند، گفت: مالک ماشین سازی و تراکتور یکی است. ماشین سازی باشگاه بزرگی است. به آن‌ها احترام می‌گذارم اما هواداران دو تیم تبریزی یکی است. مالک استقلال و پرسپولیس هم یکی است اما اینجا هواداران هم یکسان است. اگر تراکتور بخشیده نمی‌شد، هواداران امروز فحاشی نمی‌کردند. از کمیته انضباطی می‌خواهم واقعا با این موضوع برخورد کند. همانطور که بازیکنان دو تیم بزرگ آسیا را تا دو هفته جریمه و محروم می‌کند، باید امروز هم همین کار را انجام دهد.

دروازه‌بان تراکتور با بیان اینکه نمی‌تواند فحاشی هوادران ماشین سازی را به زبان بیاورد، گفت: من تاکنون نشنیده‌ام که در تهران به تراکتور توهین شود. اولین بار است به جایی می‌روم که هواداران تیم خود را تشویق نمی‌کنند و به حریف توهین می کنند.

او درباره این بازی نیز اظهار کرد: بازی خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. اگر بازی به پنالی می‌رفت کار برای ما سخت می شد چرا که یک پنالتی را از دست داده بودیم. با این حال خوشحالم وحید امیری گل زد و بازی را بردیم.

تبليغات