22:40:53 - جمعه 10 آبان 1398
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
واکنش جالب مامه تیام به هت تریک دیاباته مقابل تراکتور+عکس
آفتاب‌‌نیوز : استقلال که در سال‌های اخیر از داشتن یک مهاجم شش دانگ و گلزن محروم بوده در نیم فصل دوم لیگ هفدهم مامه تیام را به خدمت گرفت و این مهاجم با درخشش در ترکیب آبی‌ها خیلی زود محبوبیت زیادی بین هواداران این تیم پیدا کرد. تیام با وجود علاقه استقلال حاضر نشد فصل […]

آفتاب‌‌نیوز :

استقلال که در سال‌های اخیر از داشتن یک مهاجم شش دانگ و گلزن محروم بوده در نیم فصل دوم لیگ هفدهم مامه تیام را به خدمت گرفت و این مهاجم با درخشش در ترکیب آبی‌ها خیلی زود محبوبیت زیادی بین هواداران این تیم پیدا کرد.

تیام با وجود علاقه استقلال حاضر نشد فصل بعد در این تیم بماند و جذب مهاجمان مختلف به جای او در این تیم هم جواب نداد تا خاطره خوش دوران وی در جمع آبی‌ها هنوز در ذهن هواداران این تیم باشد.

واکنش جالب مامه تیام به هت تریک دیاباته مقابل تراکتور+عکس

استقلال در فصل جدید با نظر استراماچونی اقدام به جذب دیاباته کرد و این بازیکن که پیش از شروع فصل مصدوم شده بود تا این هفته نتوانسته بود برای تیمش گلزنی کند ولی در بازی حساس و مهم با تراکتور یکباره ۳ گل به ثمر رساند و نقش اول برتری تیمش را ایفا کرد.

بعد از این درخشش، مامه تیام در صفحه شخصی خود از عملکرد دیاباته تجلیل کرد تا نشان دهد همچنان پیگیر استقلال و وضعیت این تیم است.

واکنش جالب مامه تیام به هت تریک دیاباته مقابل تراکتور+عکس

تبليغات