15:41:37 - جمعه 26 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
واکنش بارسلونا به تیرگی روابط مورینیو و پوگبا
به گزارش “ورزش سه”، پوگبا یکی از گزینه های خرید تابستانی بارسا محسوب می شود ولی پنجشنبه هفته گذشته با اتمام مهلت جذب بازیکن در لیگ جزیره، به نظر می رسید که کار انتقال او غیرممکن شده باشد اما نشریات انگلیسی اخیرا خبر از مشاجره لفظی بین پوگبا و مورینیو داده اند و گویا اوضاع […]

به گزارش “ورزش سه”، پوگبا یکی از گزینه های خرید تابستانی بارسا محسوب می شود ولی پنجشنبه هفته گذشته با اتمام مهلت جذب بازیکن در لیگ جزیره، به نظر می رسید که کار انتقال او غیرممکن شده باشد اما نشریات انگلیسی اخیرا خبر از مشاجره لفظی بین پوگبا و مورینیو داده اند و گویا اوضاع بین این دو اصلا خوب پیش نمی رود.

پوگبا پس از درخشش در اولین بازی فصل یونایتد گفت که حرف هایی در دل دارد که اگر بزند جریمه خواهد شد. سپس خبر رسید که مورینیو به پوگبا گفته است که اگر مشکلی با ماندن دارد، می تواند رسما تقاضای جدایی بدهد و او هم در پاسخ گفته است که اگر مورینیو حرفی برای گفتن دارد، بهتر است با ایجنت او تماس یگیرد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، پوگبا قصد ندارد تقاضای جدایی بدهد چرا که دوست دارد اگر قرار به جدایی است، این قضیه با موافقت باشگاه و بدون تنش صورت بگیرد. پوگبا همچنین رابطه خوبی با هواداران یونایتد دارد و نمی خواهد مقابل باشگاه قرار بگیرد. از طرف دیگر بارسلونا تا روز پایانی نقل و انتقالات که دو هفته دیگر است، گزینه جذب او را مدنظر خواهد داشت ولی امکان انتقالش را بسیار دشوار می بیند.

هم بارتومئو(رئیس) و هم والورده(سرمربی) در نشست های خبری اخیر خود گفته اند که ممکن است بازیکنی جدید به تیم اضافه شود ولی قطعا یونایتد برای فروش پوگبا، رقم بالایی را تقاضا خواهد کرد. رقمی بیش از ۱۲۰ میلیون یورو که بعید است بارسا در این فاصله اندک تا پایان نقل و انتقالات، ریسک کرده و خطر نقض فیرپلی مالی را به جان بخرد.

پوگبا تنها در صورتی به بارسا ملحق خواهد شد که یونایتد رقمی معقول تر برای فروشش در نظر بگیرد.

تبليغات