12:09:43 - سه‌شنبه 31 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروهای عراقی برای مرحله آخر عملیات آزادسازی القائم آماده می‌شوند
نیروهای یگان مبارزه با تروریسم عراق که در جنگ شهری تخصص دارد برای آغاز مرحله آخر عملیات آزادسازی شهرستان القائم آماده می‌شوند. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، نیروهای مبارزه با تروریسمی که در عملیات آزادی شهرستان القائم شرکت می‌کنند، همان نیروهایی هستند که بخش قدیمی موصل را آزاد کردند و […]

نیروهای یگان مبارزه با تروریسم عراق که در جنگ شهری تخصص دارد برای آغاز مرحله آخر عملیات آزادسازی شهرستان القائم آماده می‌شوند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، نیروهای مبارزه با تروریسمی که در عملیات آزادی شهرستان القائم شرکت می‌کنند، همان نیروهایی هستند که بخش قدیمی موصل را آزاد کردند و طی دوره گذشته برای جنگ در مناطق بیابانی توسط تیم متخصص آموزش دیده‌اند.

نیروهای عراقی روز دوشنبه توانستند کنترل منطقه المشاریع و کارگاه فسفات و ایستگاه راه آهن در جنوب القائم را در دست بگیرند.

در همین حال دیگر نیروهای عراقی نیز به سمت شهرستان راوه پیشروی کرده و از رود فرات عبور کرده و داعش را در منطقه قدیمی راوه محاصره کرده‌اند.

این نیروها در مناطق حد فاصل راوه و القائم پیشروی کرده‌اند تا بتوانند خطوط امداد و ارتباطی داعش بین این دو شهرستان را قطع کنند. این نیروها به ورودی‌های منطقه الزراشیه رسیده و درگیری با داعش در ورودی‌های منطقه جدید راوه ادامه دارد.

همزمان با این پیشروی ارتش عراق به مناطق تحت کنترل نیروهای حشد شعبی در شرق القائم رسید.

شهرستان القائم و راوه و عنه در استان الانبار و در مرز با سوریه آخرین مقرهای داعش در عراق هستند.

انتهای پیام

تبليغات