17:12:42 - یکشنبه 3 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش بهورزان در دسترسی جامعه روستایی به خدمات پایه سلامت
رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت بر نقش بهورزان در موفقیت نظام مراقبت‌های اولیه بهداشتی – درمانی در کشور تاکید کرد. به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در متن پیام دکتر تبریزی آمده است: «روح خدمات مراقبت‌های اولیه بهداشتی درمانی در نظام شبکه سلامت ایران در محیطی‌ترین سطح ارائه […]

سلامت روان

رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت بر نقش بهورزان در موفقیت نظام مراقبت‌های اولیه بهداشتی – درمانی در کشور تاکید کرد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در متن پیام دکتر تبریزی آمده است: «روح خدمات مراقبت‌های اولیه بهداشتی درمانی در نظام شبکه سلامت ایران در محیطی‌ترین سطح ارائه خدمات آن نهفته است؛ در خانه‌های بهداشت؛ همان جایی که به وسیله بهورزان اداره می‌شود. بهورزان از دیرباز نقش اساسی در موفقیت نظام مراقبت‌های اولیه بهداشتی درمانی در کشور داشته‌اند. عامل اصلی تحقق این امر رابطه معنی‌دار بهورزان با جامعه خود و شیوه تربیت آنهاست.

روز بهورز فرصتی است مغتنم برای بازگویی و مرور سال‌ها تجربه نظام سلامت که جملگی آن در قامت روشن و سرافراز بهورزان تبلور یافته است. بهورزان تجسم تضمین امنیت، عدالت، کارآمدی و تحقق شان انسانی برای دسترسی آحاد جامعه روستایی ایران به خدمات پایه سلامتند. این روز را به برادران و خواهران ارجمندم تبریک عرض می‌کنم و برای یکایک آنها سلامتی و شادی و رضای الهی مسئلت دارم.»

انتهای پیام

تبليغات