18:35:32 - پنج‌شنبه 2 اردیبهشت 1400
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
مینی‌آلبوم «برای تو» منتشر شد/ شنیدن موسیقی یک تئاتر
به گزارش خبرنگار مهر، «برای تو» با هنرمندی ارشام مودبیان و بهرنگ معتمدی در قالب یک «مینی آلبوم» مشتمل بر موسیقی تئاتر در بازار موسیقی منتشر شد. در توضیح این آلبوم آمده است: برای تو مجموعه‌ای از چند قطعه کوتاه است که برای نمایش «روز ولنتاین» به کارگردانی منیژه محامدی ساخته شده است. تنظیم و […]


به گزارش خبرنگار مهر، «برای تو» با هنرمندی ارشاممودبیان و بهرنگ معتمدی در قالب یک «مینی آلبوم» مشتمل بر موسیقی تئاتر در بازار موسیقی منتشر شد.

در توضیح این آلبوم آمده است:

برای تو مجموعه‌ای از چند قطعه کوتاه است که برای نمایش «روز ولنتاین» به کارگردانی منیژه محامدی ساخته شده است. تنظیم و ساز بندی و چیدمان قطعات بر اساس روایت داستانی نمایش سعی بر انتقال فضای درام را دارد. از این رو گهگاه در قطعات از فضاسازی‌های افکتیو و آمبیانس شهری استفاده شده است.

نمایشنامه روز ولنتاین نوشته لئوناردو ملفی است در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی منیژه محامدی و بازی شهره سلطانی فریدون محرابی در تماشاخانه مشایخی روی صحنه رفت.

«شبی با تو»، «عاشق شدم»، «غروب»، «برای تو» قطعات مختلف این مینی آلبوم را تشکیل می‌دهند. این در حالی است که بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل و تنظیم کننده، حمیدرضا کیانی نوازنده گیتار کلاسیک، امیر صدیقیان نوازنده سازهای کوبه‌ای، ارشاممودبیانمیکس و مستر، مهرداد مصلحی و روزبه کمالی صدابرداران، امیر خوارزمی دستیار صدا عوامل اجرایی این اثر موسیقایی هستند که در استودیو «زروان» تولید شده است.

ارشاممودبیان از جمله نوازندگان و آهنگسازان فعال حوزه موسیقی تئاتر است که چندی پیش آلبوم‌های «تبرئه شده» و «دوردست» را نیز در دسترس مخاطبان قرار داده بود.

مینی آلبوم «برای تو» با مجوز شماره ۱۳۹۹-۵۰۸۳ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره واسپاری ۳۲۳۰۲ کتابخانه ملی در بازار موسیقی منتشر شده است.

تبليغات