18:58:15 - پنج‌شنبه 20 آذر 1399
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
معرفی آثار بخش مهمان هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، به انتخاب حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، آثار بخش مهمان جشنواره هفدهم تئاتر مقاومت معرفی شدند. اسامی این نمایش ها که در ۲ بخش صحنه ای و خیابانی در جشنواره هفدهم حضور دارند به این شرح ذیل است: […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، به انتخاب حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، آثار بخش مهمان جشنواره هفدهم تئاتر مقاومت معرفی شدند.

اسامی این نمایش ها که در ۲ بخش صحنه ای و خیابانی در جشنواره هفدهم حضور دارند به این شرح ذیل است:

بخش صحنه‌ای

۱. نمایش «خون‌رقصه» نویسنده و کارگردان: رضا صابری
۲. نمایش «برگشتن» نویسنده: خیراله تقیانی‌پور، کارگردان: حسین مسافرآستانه
۳. نمایش «رگ» نویسنده و کارگردان: ایوب آقاخانی
۴. نمایش «زیپ» نویسنده: علی دل‌پیشه، کارگردان: کیانوش ایازی

بخش خیابانی

۵. «دریاقلی» نویسنده و کارگردان: مالک آبسالان
۶. «مجلس حماسه‌خوانی نفر ششم» نویسنده: امیر دهقانی، کارگردان: حسین برفی‌نژاد

علاقمندان می توانند برای دیدن آثار جشنواره تئاتر مقاومت در بخش های نمایش های صحنه ای،دانشجویی،میهمان و کودک و نوجوان به قسمت ویژه و اختصاصی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در سایت تیوال مراجعه کنند.

آثار خیابانی و محیطی جشنواره نیز از روز جمعه ۲۸ آذر تا اول دی‌ ضمن اجرای اختصاصی زنده در محوطه تالار وحدت برای داوران از طریق سایت تیوال به طور همزمان نمایش داده خواهد شد.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاترمقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی از ۲۵ آذر تا ۲ دی ماه ۹۹ به صورت زنده و آنلاین برگزار خواهد شد.

تبليغات