11:55:31 - دوشنبه 15 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
مطمئنم مودریچ در رئال مادرید خواهد ماند
به گزارش “ورزش سه”، اخبار زیادی در مورد تمایل اینترمیلان به جذب هافبک کروات و ۳۲ ساله رئال مادرید شنیده شده و ممکن است مودریچ راهی ایتالیا شود اما واسکز امیدوار است این اتفاق در تابستان امسال رخ ندهد. واسکز گفت: “ما ترکیب باکیفیتی هستیم که برای فصل جدید در آمادگی خوبی […]


به گزارش “ورزش سه”، اخبار زیادی در مورد تمایل اینترمیلان به جذب هافبک کروات و ۳۲ ساله رئال مادرید شنیده شده و ممکن است مودریچ راهی ایتالیا شود اما واسکز امیدوار است این اتفاق در تابستان امسال رخ ندهد.

واسکز گفت: “ما ترکیب باکیفیتی هستیم که برای فصل جدید در آمادگی خوبی به سر می برند و همه بازیکنان در شرایط مساعدی قرار دارند. در حال لذت بردن از تمرینات پیش فصل هستیم و تمرینات در شرایط خوبی پیگیری می شود.

جایگاه من در ترکیب رئال مادرید؟ حضور در ترکیب مستلزم تلاش در بالاترین حد و راضی کردن سرمربی است زیرا در نهایت او تصمیم گیرنده است. از اینکه چند دقیقه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم خوشحالم و این موضوع برای هر بازیکنی که از آکادمی جوانان راهی تیم اصلی شده افتخارآمیز است.

ما آرامش خود را حفظ کرده و در انتظار بازگشت مودریچ هستیم. شک ندارم مودریچ در رئال مادرید خواهد ماند و اگرچه در فوتبال امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد اما من فکر می کنم او اینجا می ماند. البته من نمی دانم در سر مودریچ چه می گذرد و این ذهنیت من است.”

تبليغات