18:53:07 - سه‌شنبه 17 اسفند 1395
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
مدرک دانشگاهی آشپزی صادر می‌شود
با مجله خبری تکنو۱ همراه باشید:     به گزارش کلیدملی در آیین رونمایی از کتاب دایره‌المعارف آشپزی ایرانی که از خورش خانه ایران باستان تا آشپزخانه هر استان را در خود جای داده است آرش ظفری معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری تهران سخنرانی کرد . در آیین رونمایی از کتاب دایره المعارف […]

  1. مدرک دانشگاهی آشپزی صادر می‌شودبا مجله خبری تکنو۱ همراه باشید:

 

 

به گزارش کلیدملی در آیین رونمایی از کتاب دایره‌المعارف آشپزی ایرانی که از خورش خانه ایران باستان تا آشپزخانه هر استان را در خود جای داده است آرش ظفری معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری تهران سخنرانی کرد .

در آیین رونمایی از کتاب دایره المعارف آشپزی مؤلف این کتاب ، دکتر ساناز مینایی، در حمایت از مکتب مادری سخن گفت و بر حفظ دستوراتی که سینه به سینه به ما به ارث رسیده‌اند تأکید کرد.

وی در این مراسم به کسب و کار‌های جدید متأثر از آشپزی اشاره کرد و افزود: امروزه زنان در زمینه آشپزی بسیار فعال هستند و ا زاین هنر- صنعت کسب در آمد می‌کنند.

مینایی همچنین به آداب پذایرایی و تشریفات ایران قبل از اسلام اشاره کرد و انتشار کتاب جدید خود را در راستای حفظ و احیای فرهنگ قدیمی پذیرایی و آداب آن در ایران توصیف کرد

بنیانگزار مؤسسه فرهنگی هنری «ساناز سانیا» که تا کنون ۲۷ عنوان کتاب در زمینه تخصص و هنر آشپزی منتشر کرده‌است در این مراسم همچنین از رویدادی مهم در عرصه کسب و کار آشپزی اشاره کرد و افزود: بزودی مدارک دانشگاهی در رشته آشپزی از سوی دانشگاه‌های علمی کاربردی صادر می‌شود.

مدرک دانشگاهی آشپزی صادر می‌شود
تبليغات