17:00:48 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ما هنوز پشت درب‌های سینما هستیم!
بازیگر سریال دنیای شیرین دریا گفت: متاسفانه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که بازیگران تلویزیون و سریال‌ها را زیاد در آثار سینمایی راه نمی‌دهند و به نوعی ما هنوز پشت درب‌های سینما هستیم. خبرگزاری میزان: بازیگر سریال دنیای شیرین دریا گفت: متاسفانه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که بازیگران تلویزیون و سریال‌ها را زیاد در آثار سینمایی […]

بازیگر سریال دنیای شیرین دریا گفت: متاسفانه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که بازیگران تلویزیون و سریال‌ها را زیاد در آثار سینمایی راه نمی‌دهند و به نوعی ما هنوز پشت درب‌های سینما هستیم.

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال دنیای شیرین دریا گفت: متاسفانه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که بازیگران تلویزیون و سریال‌ها را زیاد در آثار سینمایی راه نمی‌دهند و به نوعی ما هنوز پشت درب‌های سینما هستیم.

فرهاد بشارتی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص حضور خود در عرصه سینما گفت: من چهار سال پیش چندین کار سینمایی بازی کردم که تازه در نوبت اکران و اکران قرار دارند، اما همانطور که همه می‌دانند سینما کاملاً دست عده خاصی افتاده و همین عده در اکثر آثار سینمایی حضور دارند.

وی در همین راستا ادامه داد: متاسفانه نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که بازیگران تلویزیون و سریال‌ها را زیاد در آثار سینمایی راه نمی‌دهند و به نوعی ما هنوز پشت درب‌های سینما هستیم. البته امیدوارم این وضع عوض شود و به امثال من هم بازی در سینما و حضور در جشنواره‌هایی همچون جشنواره فیلم فجر برسد.

بازیگر سریال “دنیای شیرین دریا” درباره جشنواره فیلم فجر امسال تاکید کرد: خوشبختانه جشنواره فیلم فجر امسال از لحاظ تنوع در کارگردان و ژانر از سال‌های قبل متنوع‌تر است و همین باعث شده تا مخاطب آثاری گوناگون را تماشا کند.

وی درباره حضور آثار دفاع مقدسی در سی و ششمین جشنواره فجر تصریح کرد: از نظر من شرایط جامعه می‌طلبد که حضور آثار با موضوع دفاع مقدس و دفاع از حرم پررنگ‌تر از قبل باشد و ما می‌بینیم که در جشنواره فیلم فجر امسال تعداد آثار با این مضامین در مقایسه با سال‌های اخیر بسیار بیشتر است. نسل در حال حاضر عوض شده و نسل امروز باید با از خودگذشتگی‌های نسل دوران دفاع مقدس آشنا شود و در صورت بروز برخی مشکلات ادامه دهنده راه شهدا و بزرگان آن زمان باشد.

بشارتی درباره آرزوی سینمایی خود برای دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: من به شدت دوست دارم در ژانر کودک کار کنم. واقعیت برای من حضور در فجر برای گرفتن جایزه اهمیت چندانی ندارد بلکه آنچه مهم است اینکه فیلم از دید مردم مورد قبول واقع شود.

تبليغات