13:35:09 - چهارشنبه 17 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
ماموریت در اهواز؛ بازگشت به جمع مدعیان (عکس)
به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال فولاد خوزستان خود را برای سومین دیدار لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان آماده می کند. فولادی‌ها پس از اینکه در هفته نخست پارس جنوبی را شکست دادند، با انگیزه بالایی پا به دیدار حساس مقابل پرسپولیس گذاشتند؛ اما از ورزشگاه آزادی دست خالی برگشتند تا در پایان هفته […]

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال فولاد خوزستان خود را برای سومین دیدار لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان آماده می کند. فولادی‌ها پس از اینکه در هفته نخست پارس جنوبی را شکست دادند، با انگیزه بالایی پا به دیدار حساس مقابل پرسپولیس گذاشتند؛ اما از ورزشگاه آزادی دست خالی برگشتند تا در پایان هفته دوم با همان سه امتیاز در میانه‌های جدول قرار بگیرند.

سیروس پورموسوی سرمربی فولاد که انتظار شکست سنگین مقابل پرسپولیس را نداشت، پس از این نتیجه ضمن ابراز شرمندگی برابر هواداران پرشور فولاد، اعلام کرد که شاگردانش از چنین باختی درس می گیرند و تمام تلاش خود را برای جبران آن انجام می دهند.

حالا پورموسوی و بازیکنانش مصمم هستند تا با کسب سه امتیاز بازی مقابل نفت مسجد سلیمان به جمع بالانشینان اضافه شوند و دوباره روزهای خوب فوتبالی را به مردم اهواز برگردانند.

تبليغات