9:26:30 - سه‌شنبه 20 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
لوکاکو: برای پوشیدن شماره ۹ از زلاتان اجازه گرفتم
مهاجم جدید منچستریونایتد تاکید کرد که برای پوشیدن پیراهن شماره ۹ از زلاتان ابراهیموویچ اجازه گرفته است. به گزارش ایسنا و به نقل از سان، روملو لوکاکو با جدایی از اورتون به منچستریونایتد، پر افتخارترین تیم لیگ برتر پیوست. یونایتد برای این انتقال ۷۵ میلیون پوند به اورتون پرداخت کرد و ۱۵ میلیون پوند دیگر […]

لوکاکو

مهاجم جدید منچستریونایتد تاکید کرد که برای پوشیدن پیراهن شماره ۹ از زلاتان ابراهیموویچ اجازه گرفته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سان، روملو لوکاکو با جدایی از اورتون به منچستریونایتد، پر افتخارترین تیم لیگ برتر پیوست. یونایتد برای این انتقال ۷۵ میلیون پوند به اورتون پرداخت کرد و ۱۵ میلیون پوند دیگر به عنوان پاداش تعیین کرده که تحت شرایطی به این باشگاه می‌رسد.

مهاجم جدید بلژیکی شیاطین سرخ پیراهن شماره ۹ زلاتان ابراهیموویچ را بر تن خواهد کرد و این نشان می دهد که جدایی زلاتان از یونایتد قطعی شده است.

او گفت: از مادر سوال کردم که چه شماره‌ای را بر تن کنم و او جواب داد که شماره ۱۰ را دوست دارد، چرا که در ۱۰ اکتبر به دنیا آمده است، اما من شماره ۹ را دوست دارم، چرا که یک مهاجم نوک هستم و در همه جهان مهاجم‌های نوک پیراهن شماره ۹ را بر تن می‌کنند.

لوکاکو ادامه داد: فصل قبل زلاتان ابراهیموویچ پیراهن شماره ۹ یونایتد را بر تن داشت. در تماسی که با زلاتان داشتم از او برای پوشیدن شماره ۹ اجازه گرفتم و خوشبختانه او قبول کرد و باید تشکر ویژه‌ای از این بازیکن بزرگ داشته باشم. خدا را شکر می‌کنم که پیراهن بزرگ ترین تیم جهان را بر تن کرده‌ام و امیدوارم که خرید خوبی برای تیم جدیدم باشم.

انتهای پیام

تبليغات