14:53:31 - یکشنبه 24 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قیمت فراوده‌های گوشتی افزایش می‌یابد؟
دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی با بیان اینکه براساس سیاست‌گذاری‌ها تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی فعلاً سیاستی برای افزایش قیمت‌ها ندارند، گفت:رایزنی افزایش قیمت به سال ۹۷ موکول شده است. خبرگزاری تسنیم: مجید افلاکی در رابطه با افزایش قیمت فرآورده‌ای گوشتی در بازار، اظهار داشت: براساس سیاست‌گذاری‌ها تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی فعلاً سیاستی برای افزایش قیمت‌ها ندارند البته […]

دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی با بیان اینکه براساس سیاست‌گذاری‌ها تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی فعلاً سیاستی برای افزایش قیمت‌ها ندارند، گفت:رایزنی افزایش قیمت به سال ۹۷ موکول شده است.

خبرگزاری تسنیم: مجید افلاکی در رابطه با افزایش قیمت فرآورده‌ای گوشتی در بازار، اظهار داشت: براساس سیاست‌گذاری‌ها تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی فعلاً سیاستی برای افزایش قیمت‌ها ندارند البته شاید در این میان تعدادی از برند‌ها اقدام به افزایش قیمت کرده باشند که این موضوع خارج از چارچوب است.

وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی‌ها هر کارخانه می‌تواند خود به صورت مجزا به سازمان حمایت نامه زده و درخواست افزایش قیمت کند، افزود: مطابق اطلاعاتی که انجمن در اختیار دارد هیچ برنامه افزایش قیمتی در حوزه فرآورده‌های گوشتی هنوز اعمال نشده است.

دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های گوشتی تصریح کرد: بخش زیادی از مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات این حوزه گوشت قرمز و گوشت مرغ است که با افزایش آن‌ها ما نیازمند افزایش قیمت هستیم، اما این را باید تأکید کنم که رایزنی ما برای افزایش قیمت به سال ۹۷ موکول شده است.

تبليغات