2:52:48 - دوشنبه 6 آبان 1398
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
قیمت انواع برنج در بازار+جدول
آفتاب‌‌نیوز : نگاهی به سامانه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که قیمت برنج طی یک ماه گذشته نوسانات قیمتی چندان زیادی نداشته است. بیشتر انواع برنج‌ها قیمت‌شان ثابت بوده و در این میان برنج داخلی خزر و برنج تایلندی اندکی نوسان افزایشی را تجربه کرده‌اند. بر این اساس، قیمت […]

آفتاب‌‌نیوز :

نگاهی به سامانه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که قیمت برنج طی یک ماه گذشته نوسانات قیمتی چندان زیادی نداشته است. بیشتر انواع برنج‌ها قیمت‌شان ثابت بوده و در این میان برنج داخلی خزر و برنج تایلندی اندکی نوسان افزایشی را تجربه کرده‌اند.

بر این اساس، قیمت برنج داخلی طارم اعلاء حداقل ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان و حداکثر ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش رفته است. برنج داخلی هاشمی هم بین قیمت‌های ۱۹ تا ۲۲.۵ هزار تومان قیمت خورده است. برنج داخلی خزر قیمت کمتری داشته است. این نوع برنج از ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان تا ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته شده است.

قیمت انواع برنج در بازار+جدول

دو مدل برنج پاکستانی باسماتی و برنج هندی به قیمت مصوب به فروش رفته‌اند که اولی ۸ هزار و ۹۰۰ و دومی ۸ هزار تومان قیمت خورده است. برنج تایلندی هم بین ۶ هزار و ۲۹۹ تومان تا ۷ هزار و ۴۰۰ تومان فروش رفته است.

این قیمت‌ها مربوط به سامانه اطلاع‌رسانی قیمت کالا و خدمات سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان است و برخی انواع دیگر برنج هم در بازار آزاد قیمت خورده است. بیشتر برنج‌های قیمت خورده در بازار آزاد ۴ کیلویی است اما قیمت‌های ذکر شده در این گزارش همه بر مبنای یک کیلو عنوان شده است.
نوع برنج

حداقل قیمت (تومان)

حداکثر قیمت (تومان)

برنج داخلی طارم اعلاء (یک کیلوگرم)

۲۰.۳۰۰

۲۲.۹۰۰

برنج داخلی هاشمی (یک کیلوگرم)

۱۹.۰۰۰

۲۲.۵۰۰

برنج داخلی خزر(یک کیلوگرم)

۱۵.۲۰۰

۱۶.۴۰۰

برنج پاکستانی باسماتی (یک کیلوگرم)

مصوب: ۸.۹۰۰

برنج تایلندی (یک کیلوگرم)

۶.۲۰۰

۷.۴۰۰

برنج هندی ۱۱۲۱ (یک کیلوگرم)

مصوب: ۸.۰۰۰

تبليغات