0:57:53 - شنبه 2 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فیلمبرداری «افسانه هزارپایان» متوقف شد! +تصاویر
خبرگزاری میزان: رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون  درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: همچنان طی این روزها و شب‌ها مشغول فیلمبرداری فصل سوم سریال شهرزاد هستم و به نوعی این کار تمام وقت من را به خود اختصاص داده است. وی درباره همزمانی پروژه شهرزاد ۳ با سریال “افسانه هزارپایان” […]

خبرگزاری میزان: رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون  درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: همچنان طی این روزها و شب‌ها مشغول فیلمبرداری فصل سوم سریال شهرزاد هستم و به نوعی این کار تمام وقت من را به خود اختصاص داده است.

وی درباره همزمانی پروژه شهرزاد ۳ با سریال “افسانه هزارپایان” افزود: به طور همزمان بازی در سریال “افسانه هزارپایان” به کارگردانی “شهاب عباسی” را در کنار شهرزاد ۳ پذیرفتم و جلوی دوربین نیز رفته ام اما در حال حاضر به دلیل برخی مشکلات این پروژه به طور کامل متوقف شده است.

افسانه هزارپایان

بازیگر فیلم “قهرمانان کوچک” درباره حضور دوباره خود در سینما تاکید کرد: امسال برای بازی در دو فیلم پیشنهاد داشتم اما فیلمنامه و خود اثر آنقدر جذاب و دلچسب نبود که بازی در آن را بپذیرم.

وی درباره مشکلات فیلمسوزی در نیمه دوم سال ۹۶ اضافه کرد: مشخصاً وضعیت فعلی اکران و تجمع تعداد زیادی از آثار روی پرده سینما به برخی فیلم‌ها صدمات زیادی را وارد می‌کند اما از طرفی برخی آثار هم همواره مخاطب خود را دارند و هر وقت اکران شوند خوب می فروشند.

افسانه هزارپایان

ناصرنصیر درخصوص موفقیت فروش فیلم “قهرمانان کوچک” خاطرنشان کرد: دلیل اصلی موفقیت این فیلم در آن است که ما نمونه دیگری در سینمای کودک نداریم که به طور مستقیم کودکان را مخاطب قرار دهد. اکثر آثاری که به نام کودک اکران می شوند در مورد کودکان هستند و خود آنها را به هیچ وجه جذب نمی‌کنند. من در سالهای اخیر انگشت شمار آثاری را دید‌ه‌ام که بتوانند با سنین کودک و نوجوان ارتباط خوبی برقرار کند.

تبليغات