20:55:06 - پنج‌شنبه 5 بهمن 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
فقط به بازی فردا فکر می‌کنم
کریم قنبری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدا از کرانچار تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند برای مجموعه سپاهان و به لحاظ اخلاقی تأثیر زیادی بر بازیکنان و مربیان گذاشتند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راهشان باشیم. خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از […]

کریم قنبری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدا از کرانچار تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند برای مجموعه سپاهان و به لحاظ اخلاقی تأثیر زیادی بر بازیکنان و مربیان گذاشتند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راهشان باشیم.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از روزی که سرمربی سپاهان شدم به آینده فکر نکردم و تمرکز من روی بازی فردا بوده است مطمئنا می‌توانیم فردا دست پر از بازی خارج شویم و بازی فردا و کار‌کردن با تیم مهم‌ترین وضعیت من است.

کریم قنبری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدا از کرانچار تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند برای مجموعه سپاهان و به لحاظ اخلاقی تأثیر زیادی بر بازیکنان و مربیان گذاشتند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راهشان باشیم.

وی افزود: از شنبه کار را شروع کردیم، بچه‌ها در وضعیت خوبی به سر می‌برند، جلال علی‌محمدی که مصدوم شد مهدی رحیمی نیز به جمع ما پیوستند و با تیم یک جلسه تمرین کردند و بازیکنان وضعیت خوبی دارند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: با حداقل تغییراتی که فکر کنیم برای اوضاع تیم بهتر باشد کار را ادامه خواهیم داد، رافائل به عنوان مربی بندساز، امرالله سلطانی از مربیان پایه که با تعداد زیادی از بازیکنان کار کرده‌اند به همراه لسان فولادی به جمع کادر فنی پیوستند، اما محمود کریمی با توجه به وظیفه اخلاقی خود از جمع ما جدا شد.

قنبری در خصوص وضعیت فولاد گفت: فولاد خوزستان در وضعیت بسیار خوبی به سر می‌برد؛ سپاهان در شروع فصل برای کسب نتیجه ایده‌آل بسته شد، اما الان در وضعیت خوبی نیست و وضعیت فولاد برعکس ما بود و در بازی رفت احساس می‌شد دچار ضعف هستند و ممکن بود در صورت عدم نتیجه‌گیری دچار مشکلات زیادی شوند و پورموسوی و کادر فنی خوب عمل کردند.

وی در خصوص ادامه کار با سپاهان تصریح کرد: مطمئنا می‌توانیم فردا دست پر از بازی خارج شویم و از روزی که سرمربی شدم به آینده فکر نکردم و تمرکز من روی بازی فردا بوده است و بازی فردا و کار‌کردن با تیم مهم‌ترین وضعیت من است؛ افتخار می‌کنم سپاهانی هستم و در این سال‌ها هر موقع سپاهان دچار مشکل شده بیشترین همکاری را انجام داده‌ام.

سرمربی سپاهان بیان داشت: امیدواریم بتوانیم در این برهه هواداران و مردم را خوشحال کنیم و با کمک بازیکنان، مربیان، مجموعه تیم و هواداران این کار شدنی است و امیدواریم به روز‌های خوب سپاهان بازگردیم.

قنبری در پایان با اشاره به اتفاقات بازی با سپیدرود گفت: علی کریمی فکر کرده بود عزت‌الله پورقاز فحاشی کرده است در حالی که این اتفاق نیافته است و به دلیل فشار بالای بازی این مشاجره‌ها طبیعی است و دخالت سرمریی سپیدرود جالب نبود.

تبليغات