20:29:57 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرودگاه مهرآباد به مشکل خورد
در حالی مسئولان شرکت فرودگاه‌ها از آغاز انجام پرواز‌های فرودگاه مهرآباد خبر دادند که یکی از مسئولان ایستگاه ایرلاین‌های داخلی گفت: مسئولان فرودگاه اجازه ورود و فرود هواپیما را به فرودگاه مهرآباد نمی‌دهند. خبرگزاری تسنیم: از شب گذشته مسئولان شرکت فرودگاه‌ها و همچنین مدیران شهر فرودگاه امام خمینی (ره) از سرگیری پرواز‌های مهرآباد و امام […]

در حالی مسئولان شرکت فرودگاه‌ها از آغاز انجام پرواز‌های فرودگاه مهرآباد خبر دادند که یکی از مسئولان ایستگاه ایرلاین‌های داخلی گفت: مسئولان فرودگاه اجازه ورود و فرود هواپیما را به فرودگاه مهرآباد نمی‌دهند.

خبرگزاری تسنیم: از شب گذشته مسئولان شرکت فرودگاه‌ها و همچنین مدیران شهر فرودگاه امام خمینی (ره) از سرگیری پرواز‌های مهرآباد و امام خمینی خبر دادند، اما از صبح امروز پروازه‌های متعددی در این دو فرودگاه لغو شده است؛ تا این لحظه تعدادی از پرواز‌های هواپیمایی تابان از مقصد تهران به مشهد، تهران به شیراز، تهران به دزفول، باطل شده است و تعداد زیاد دیگری از پرواز‌ها با تاخیر فرود مواجه شده‌اند. این مسئله باعث نارضایتی مردم و تجمع آن‌ها مقابل ایستگاه‌های شرکت‌های کاسپین، تابان و… شده است.

گفته می‌شود مسئولان فرودگاه مهرآباد اجازه ورود هیچ هواپیمایی را به فرودگاه نمی‌دهند به نظر می‌رسد با تاریک شدن هوا و افزایش برودت فرودگاه مهرآباد در پذیرش هواپیما به مشکل بر خورده است.

همچنین یکی از مسئولان فرودگاه مهرآباد در پاسخ به اعتراض مسافران در خصوص ابطال پرواز‌ها گفت: شما قانونی بیاورید که بگوید در قبال پرواز باطل شده به مسافران خدمات بدهیم.

وی همچنین در پاسخ به یکی از مسافران که گفت: چرا پرواز باطل شده و امشب جایی برای ماندن ندارم گفت: بنده هم امشب جایی برای ماندن ندارم.

این مسئول ایستگاه یکی از ایرلاین‌ها، ادامه داد: الان باند فرودگاه مهرآباد اجازه فرود به هواپیما نمی‌دهد هم اکنون یک هواپیمای ما در کیش مانده نمی‌گذارند بیاید و نیز یک هواپیما ما در شیراز و مشهد همین وضعیت را دارد.

تبليغات