3:19:43 - پنج‌شنبه 21 فروردین 1399
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
فراخوان جشنواره مجازی «تئاتر+خانه» منتشر شد/ معرفی دبیر
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، جشنواره مجازی «تئاتر+خانه» با شعار «تئاتر، خانه، خانواده» و با هدف فراگیری و تقویت جنبه‌های آموزشی، اشاعه هنر تئاتر در بین خانواده‌ها و با رویکرد توانمندسازی هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی کشور و نیز تاکید بر شعار در خانه می‌مانیم و […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، جشنواره مجازی «تئاتر+خانه» با شعار «تئاتر، خانه، خانواده» و با هدف فراگیری و تقویت جنبه‌های آموزشی، اشاعه هنر تئاتر در بین خانواده‌ها و با رویکرد توانمندسازی هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی کشور و نیز تاکید بر شعار در خانه می‌مانیم و با همکاری شبکه اینترنتی آنتن برگزار خواهد شد.

محمودرضا رحیمی کارگردان، بازیگر و مدرس دانشگاه و دارای مدرک دکترای تخصصی کارگردانی و نشان درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیری این جشنواره را برعهده خواهد داشت.

علاقه مندان به حضور در این جشنواره مجازی می توانند تا هفتم اردیبهشت در سه محور امید، همدلی و آموزشی آثار نمایشی خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. آئین پایانی این جشنواره به صورت مجازی سوم خرداد ماه برگزار خواهد شد.

اطلاعات ضروری، تقویم جشنواره، راه های ارتباطی و طرق ارسال آثار نمایشی در فراخوان جشنواره اینجا قابل مشاهده است.

تبليغات