18:10:59 - شنبه 11 آذر 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
صالح از عربستان و امارات دستور می‌گیرد
محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش مردمی انصارالله یمن در واکنش به اظهارات امروز علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین یمن گفت: موضعگیری صالح در واقع یک کودتا و بیانگر نیرنگ صالح در طول سه سال گذشته بود. صالح دستورات را از عربستان و امارات دریافت می‌کند و ما با او مقابله خواهیم کرد. خبرگزاری ایسنا: سخنگوی […]

محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش مردمی انصارالله یمن در واکنش به اظهارات امروز علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین یمن گفت: موضعگیری صالح در واقع یک کودتا و بیانگر نیرنگ صالح در طول سه سال گذشته بود. صالح دستورات را از عربستان و امارات دریافت می‌کند و ما با او مقابله خواهیم کرد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی جنبش انصارالله یمن در پی حوادث اخیر در صنعا و اعلام آمادگی عبدالله صالح برای مذاکره با سعودی‌ها، تاکید کرد که صالح دستورات عربستان و امارات را اجرا می‌کند و حوثی‌ها با او مقابله خواهند کرد.

به گزارش سایت النشره، محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش مردمی انصارالله یمن در واکنش به اظهارات امروز علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین یمن گفت: موضعگیری صالح در واقع یک کودتا و بیانگر نیرنگ صالح در طول سه سال گذشته بود. صالح دستورات را از عربستان و امارات دریافت می‌کند و ما با او مقابله خواهیم کرد.

عبدالسلام تاکید کرد: آنچه رسانه‌های وابسته به دشمن درباره کنترل نیروهای وابسته به صالح بر صنعاء منتشر می‌کنند، هرگز صحت نداشته و به وضوح موضع‌گیری آنها در حمایت از اقدامات شبه نظامیان وابسته به کشورهای متخاصم را نشان می‌دهد.

از روز جمعه درگیری‌های شدیدی میان نیروهای انصارالله و طرفداران صالح در صنعا آغاز شده است. منابع یمنی می‌گویند که نیروهای وفادار به صالح بخش‌ عمده پایتخت را به تصرف خود درآورده‌اند و صالح نیز در یک سخنرانی تلویزیونی علاوه بر اعلام آمادگی برای مذاکره با عربستان از مردم یمن خواست علیه حوثی‌ها به پاخیزند.

تبليغات