19:58:22 - چهارشنبه 18 اسفند 1395
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
سوختگی شدید دختر پنج ساله با تلقین یک بازی اینترنتی/عکس
با مجله خبری تکنو۱ همراه باشید:     ” سوفیا ایژووا” دختر ۵ ساله روسی در اثر انجام یک بازی خطرناک که دستورالعمل آن را در یکی از شبکه های اجتماعی دریافت کرده بود دچار سوختگی شدید شد. طبق این دستورالعمل، در این بازی که به ” پریان آتشین” معروف است از دختران خردسال خواسته […]

با مجله خبری تکنو۱ همراه باشید:

 

 

” سوفیا ایژووا” دختر ۵ ساله روسی در اثر انجام یک بازی خطرناک که دستورالعمل آن را در یکی از شبکه های اجتماعی دریافت کرده بود دچار سوختگی شدید شد. طبق این دستورالعمل، در این بازی که به ” پریان آتشین” معروف است از دختران خردسال خواسته می شد که بعد از مطمئن شدن از خوابیدن تمام اعضای خانواده از تختخواب بیرون آمده و با تکرار عبارت ” پریان کوچک دوست داشتنی، از شما می خواهم به من قدرت ببخشید” به آشپزخانه رفته و تمام پیچ های شیر گاز مربوط به شعله ها را باز بگذارند. سپس به رختخواب برگشته و بعد از چند نفس عمیق به خواب بروند و صبح بعد از بیدار شدن از خواب تبدیل به ” پری” خواهند شد!

این دختر نیز برای انجام این بازی بعد از روشن کردن شعله های اجاق گاز آشپزخانه منزلشان دچار سوختگی شدید شد. یکی از مادران روسی در این خصوص گفت: “به علت بوی شدید گاز، نیمه های شب از خواب بیدار شدم . همان هنگام دخترم را دیدم که در حال ترک آشپزخانه و رفتن به اتاق خوابش است.”


بنا به درخواست بسیاری از والدین روسی، پلیس این کشور تحقیقات خود را در خصوص این بازی آغاز کرده است. سخنگوی پلیس روسیه نیز در این خصوص گفت: ” این یک بازی خودکشی است. ما به دنبال کسانی هستیم که این پیام های خطرناک را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. قطعا این کار شیطانی توسط آماتورها انجام نشده است. آنها بسیار حرفه ای هستند.”
گفتنی است؛ این بازی خطرناک که شیادان اینترنتی با ساخت آن دختران خردسال را هدف گرفته اند در واقع یک کپی از بازی بی خطر سرگرم کننده ” Winx Club” یا “مدرسه جادوگران” است. v

تبليغات