15:05:32 - شنبه 13 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
ساده ترین کار جدایی از چلسی بود
به گزارش “ورزش سه”، موراتا تابستان ۲۰۱۷ از رئال راهی چلسی شد تا در این تیم دقایق بیشتری به میدان برود و بتواند جایگاه خود در تیم ملی اسپانیا را محکم کند اما در عمل اتفاق دیگری رخ داد. او هرچند فصل را خوب و با گلزنی های متعدد شروع کرد ولی رفته رفته دچار افت […]

به گزارش “ورزش سه”، موراتا تابستان ۲۰۱۷ از رئال راهی چلسی شد تا در این تیم دقایق بیشتری به میدان برود و بتواند جایگاه خود در تیم ملی اسپانیا را محکم کند اما در عمل اتفاق دیگری رخ داد. او هرچند فصل را خوب و با گلزنی های متعدد شروع کرد ولی رفته رفته دچار افت شد به طوریکه در انتهای فصل به ندرت جایی در ترکیب اصلی پیدا می کرد.

او در نهایت جام جهانی را نیز به همین دلیل از دست داد.

موراتا در مصاحبه با نشریه میرر و در مورد دلیل افت ناگهانی اش در فصل گذشته گفت:« یک مانع ذهنی در من ایجاد شده بود و باعث شد تمرکز لازم را نداشته باشم. فوتبال همه چیزش به ذهنیت و روحیه شما بستگی دارد. انتظارات از من بالا بود و فشار زیادی را تحمل می کردم. دوست نداشتم با هیچکس صحبت کنم و فقط می خواستم در خانه بمانم.»

ستاره سابق رئال در مورد تصمیمش برای ماندن در چلسی گفت:« ساده ترین کار، جدایی از چلسی و رفتن به ایتالیا یا اسپانیا بود. همسرم هم ایتالیایی است و می توانستم به میلان یا یووه بروم. از اسپانیا هم پیشنهادات بسیار با دستمزدهای عالی دریافت کرده بودم ولی تصمیم گرفتم بمانم و بجنگم. می خواهم ناکامی فصل گذشته را جبران کنم. حالا هدفم فقط و فقط گلزنی برای چلسی است.»

تبليغات