11:21:15 - پنج‌شنبه 1 شهریور 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
سؤال از رئیس‌جمهور نبایدجلسه‌ای برای مچ‌گیری شود
نماینده بندرلنگه در مجلس گفت: جلسه رئیس‌جمهور نباید به جلسه‌ای برای مچ‌گیری تبدل شود بلکه باید با هدف تنویر افکار عمومی و تسریع در حل مشکلات اقتصادی مسائل در این جلسه مطرح شود. خبرگزاری فارس: ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور به هیچ عنوان نباید دستاویزی برای […]


نماینده بندرلنگه در مجلس گفت: جلسه رئیس‌جمهور نباید به جلسه‌ای برای مچ‌گیری تبدل شود بلکه باید با هدف تنویر افکار عمومی و تسریع در حل مشکلات اقتصادی مسائل در این جلسه مطرح شود.

خبرگزاری فارس: ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور به هیچ عنوان نباید دستاویزی برای مسائل سیاسی، جناحی و حزبی باشد. امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری به وفاق، همدلی و هم‌افزایی نیاز دارد.

وی افزود: نباید چنین تعبیری از سؤال رئیس‌جمهور شود که حتما بناست مچ‌گیری شود و مسائلی از این دست در جلسه توسط نمایندگان مطرح شود. این جلسه برای سؤال و پاسخ است تا بسیاری از مسائل برای مردم شفاف شود.

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس اظهار داشت: سؤال از رئیس‌جمهور به خاطر این است که چالش‌هایی که در حوزه اقتصادی ایجاد شده و مردم با آن مواجه هستند شفاف‌سازی لازم صورت گیرد و زمینه برای تسریع حل مشکلات فراهم شود و این جلسه با هدف تنویر افکار عمومی باید باشد و خواهد بود.

شریفی در پایان خاطرنشان کرد: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور در فضایی بسیار آرام برگزار شود و نمایندگان سؤالات را در موضوعات مدنظر مطرح کنند و رئیس‌جمهور نیز با سعه صدر در رابطه با مسائلی که در سؤال مطرح شده پاسخ دهد و هم نمایندگان و هم افکار عمومی را اقناع کند.

تبليغات