13:06:19 - دوشنبه 8 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس خبر داد
رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس گفت: در حال حاضر شرایط خوبی در حوزه برق نداریم و برای رفع موانع موجود این حوزه باید راه اصلاح تعرفه برق مشترکان پرمصرف را در پیش بگیریم. باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، رحیم زارع رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی درباره تغییر […]

رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس گفت: در حال حاضر شرایط خوبی در حوزه برق نداریم و برای رفع موانع موجود این حوزه باید راه اصلاح تعرفه برق مشترکان پرمصرف را در پیش بگیریم.

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، رحیم زارع رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی درباره تغییر قیمت تعرفه برق پرمصرف‌ها و تصمیمات اتخاذ شده در کمیته متبوعش، اظهار کرد: چندی پیش جلسه‌ای با حضور مسئولان ذی‌ربط از جمله وزارت نیرو در این کمیته برای بررسی قیمت تعرفه برق برای مشترکان پرمصرف برگزار شد و در نهایت اصلاح قیمت‌گذاری این حوزه انرژی در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه راهکار‌های اصلاح نظام تعرفه گذاری ارزیابی و برای مشترکان پرمصرف تصمیمات لازم در این باره اتخاذ شد.

زارع با اشاره به اینکه این اصلاح تعرفه‌گذاری برق می‌تواند در مدیریت مصرف و خاموشی‌ها تاثیرگذار باشد، تصریح کرد: وقتی قیمت برق پایین باشد، قطعاً بخشی از مشترکان که بی‌محابا به مصرف ادامه می‌دهند، نسبت به مصرف درست برق اهتمام لازم را نخواهند داشت.

نماینده مردم آباده و بوانات در خانه ملت با تاکید بر اینکه بایستی این مهم به جدیت پیگیری و اجرا شود تا قیمت برق به حد واقعی و مطلوب خود برسد، گفت: در حال حاضر شرایط پرچالشی در حوزه برق داریم و برای رفع موانع موجود این حوزه باید راه اصلاح تعرفه گذاری برق را در پیش بگیریم.

تبليغات