9:16:02 - پنج‌شنبه 4 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس جمهوری ما کم نمی آورد!
سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه خود در واکنش به اظهارات اخیر استیو بنن، استراتژیست سابق کاخ سفید درباره اینکه فرزند ترامپ مرتکب خیانت شده است این اظهارات را اتهام هایی مسخره خواند. العالم: سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه خود در واکنش به اظهارات اخیر استیو بنن، استراتژیست […]

سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه خود در واکنش به اظهارات اخیر استیو بنن، استراتژیست سابق کاخ سفید درباره اینکه فرزند ترامپ مرتکب خیانت شده است این اظهارات را اتهام هایی مسخره خواند.

العالم: سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روزانه خود در واکنش به اظهارات اخیر استیو بنن، استراتژیست سابق کاخ سفید درباره اینکه فرزند ترامپ مرتکب خیانت شده است این اظهارات را اتهام هایی مسخره خواند.

وی گفت اگر این اظهارات مربوط به آقای بنن باشد، من هم شما را به اظهارات وی در برنامه شصت دقیقه ارجاع می دهم که موضوع همدستی رئیس جمهور با روسیه را بی پایه توصیف کرده بود.

وی درباره نگرانی ها از سلامت روانی رئیس جمهور آمریکا که به این سادگی درباره استفاده از بمب اتمی سخن به میان می آورد گفت به نظر من رئیس جمهور و مردم آمریکا باید نگران سلامت روانی رهبر کره شمالی باشند که بارها تهدید و آزمایش موشکی کرده است. این(ترامپ) رئیس جمهوری است که کم نمی آورد، ضعیف ظاهر نمی شود و اطمینان حاصل می کند تا به وعده خود یعنی ایستادن و دفاع از مردم آمریکا عمل کند.

تبليغات