18:33:23 - شنبه 31 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
دوچرخه‌بازی کودک پنج‌ساله حادثه آفرید
پسربچه‌ای که انگشت دستش بین زنجیر و چرخ دنده دوچرخه گیر کرده بود، توسط نیروهای آتش‌نشانی نجات داده شد. به گزارش ایسنا، وقوع حادثه برای پسربچه‌ای بازیگوش در ساعت ۱۵:۰۵ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، گروه امداد و نجات یک آتش نشانی را به محل حادثه واقع در […]

پسربچه‌ای که انگشت دستش بین زنجیر و چرخ دنده دوچرخه گیر کرده بود، توسط نیروهای آتش‌نشانی نجات داده شد.

به گزارش ایسنا، وقوع حادثه برای پسربچه‌ای بازیگوش در ساعت ۱۵:۰۵ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، گروه امداد و نجات یک آتش نشانی را به محل حادثه واقع در خیابان ۱۵ خرداد غربی اعزام کرد.

پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که پسر بچه پنج ساله در حال بازی با دوچرخه‌اش بود که ناگهان انگشت دست راستش بین زنجیر و چرخ دنده دوچرخه گیر افتاده بود که بلافاصله آتش‌نشانان اقدامات خود برای خارج کردن دست این کودک را که دچار ترس فراوان شده بود آغاز کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص و دستگاه‌های برش انگشت وی را از میان زنجیر و چرخ‌دنده خارج کردند.

حمیدرضا یادگاری، مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی تهران با تایید این خبر به ایسنا گفت:‌ تلاش‌های والدین این پسر بچه برای خارج کردن انگشت وی بی نتیجه مانده بود. والدین باید توجه داشته باشند که کودک بسیار کنجکاو بوده و این کنجکاوی می‌تواند منجر به بروز چنین حوادثی شود، بنابراین باید نظارت کافی را بر رفتار و بازی فرزندان خود داشته باشند.

انتهای پیام

تبليغات