14:23:11 - جمعه 29 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستاوردهای جدید ارتش سوریه در محور ادلب
رسانه‌ جنگ سوریه اعلام کرد، ارتش این کشور و نیروهای هم‌پیمان آن به عملیات خود در حومه جنوب شرقی ادلب ادامه داده و بر روستای المشیرفه در شمال دو روستای “ام تریکیه” و “ام خزیم” تسلط یافتند. آنها بعد از درگیری با جبهه النصره و گروه‌های مرتبط با آن این پیروزی را محقق کردند. خبرگزاری […]

رسانه‌ جنگ سوریه اعلام کرد، ارتش این کشور و نیروهای هم‌پیمان آن به عملیات خود در حومه جنوب شرقی ادلب ادامه داده و بر روستای المشیرفه در شمال دو روستای “ام تریکیه” و “ام خزیم” تسلط یافتند. آنها بعد از درگیری با جبهه النصره و گروه‌های مرتبط با آن این پیروزی را محقق کردند.

خبرگزاری ایسنا: ارتش سوریه امروز (پنجشنبه) در ادامه عملیات خود در محور حومه ادلب بر روستای المشیرفه در شمال دو روستای “ام ترکییه” و “ام خزیم” مسلط شد.

به گزارش سایت النشره، رسانه‌ جنگ سوریه اعلام کرد، ارتش این کشور و نیروهای هم‌پیمان آن به عملیات خود در حومه جنوب شرقی ادلب ادامه داده و بر روستای المشیرفه در شمال دو روستای “ام تریکیه” و “ام خزیم” تسلط یافتند. آنها بعد از درگیری با جبهه النصره و گروه‌های مرتبط با آن این پیروزی را محقق کردند.

ارتش سوریه همچنین در این محور بر دو روستای “الضبعه” و”المغاره” در شمال “گردان دفاع جوی المهجوره” و نیز بر “تل المقطع” که یک منطقه استراتژیک بوده و بر روستای ابو دالی از سمت جنوب شرقی مشرف ‌است، تسلط یافت.

همزمان با این پیشروی نیروی هوایی ارتش سوریه مواضع النصره را در التمانعه و اطراف خان شیخون و خان السبل و معر دبسه در حومه ادلب هدف گرفت. همچنین مواضع تروریست‌ها در ابو دالی و عطشان در حومه شمالی حماه هدف حملات نیروی هوایی سوریه قرار گرفت.

تبليغات