12:15:11 - سه‌شنبه 23 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
در انتظار بازگشت کاپیتان سابق سرخ‌ها به فوتبال
به گزارش “ورزش‌سه”، محسن بنگر مدافع باتجربه ای که چند روز قبل با پارس جنوبی جم قرارداد امضا کرد، این روزها در تمرینات این تیم حضوری فعال دارد. بنگر بعد از عقد قرارداد با پارس جنوبی چند روز زیر نظر حمیدرضا جودکی مربی بدنساز تیم تمرینات اختصاصی انجام داد تا شرایط بدنی اش بهتر شود […]

به گزارش “ورزش‌سه”، محسن بنگر مدافع باتجربه ای که چند روز قبل با پارس جنوبی جم قرارداد امضا کرد، این روزها در تمرینات این تیم حضوری فعال دارد. بنگر بعد از عقد قرارداد با پارس جنوبی چند روز زیر نظر حمیدرضا جودکی مربی بدنساز تیم تمرینات اختصاصی انجام داد تا شرایط بدنی اش بهتر شود و حالا دو روز است در تمرینات گروهی حضور دارد.


بنگر به عنوان کاپیتان سابق پرسپولیس حالا خودش را برای حضور در ترکیب پارس جنوبی جم آماده می کند و بی تردید انگیزه زیادی دارد تا مقابل استقلال به میدان برود. از این رو مجتبی لطفی و حامد نورمحمدی دو مدافع دیگر پارس جنوبی نیز در بازی های قبل عملکرد خوبی داشتند و حالا باید دید نظر مهدی تارتار درباره خط دفاع تیمش در دیدار حساس با استقلال چیست.


قطعاحضور بنگر در ترکیب پارس جنوبی و تقابلش با استقلال می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد و باید دید روز پنجشنبه چه اتفاقی در این خصوص رخ می دهد.

تبليغات