16:20:06 - پنج‌شنبه 2 شهریور 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
درخشان: در تعطیلات لیگ فرصت استراحت نداریم
سرمربی نفت تهران گفت: در تعطیلات لیگ برتر چندان استراحت نمی‌کنیم چون از سایر تیم ها عقبیم. به گزارش ایسنا، حمید درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل مطالبات بازیکنان و کادر فنی برطرف شد، بیان کرد: خدا را شکر دیروز ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد به بازیکنان پرداخت شد تا یک مقدار […]

حمید درخشان

سرمربی نفت تهران گفت: در تعطیلات لیگ برتر چندان استراحت نمی‌کنیم چون از سایر تیم ها عقبیم.

به گزارش ایسنا، حمید درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل مطالبات بازیکنان و کادر فنی برطرف شد، بیان کرد: خدا را شکر دیروز ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد به بازیکنان پرداخت شد تا یک مقدار ذهنشان برای بازی‌های بعد آماده شود؛ مابقی مشکلات هم ان‌شاءالله تا هفته‌های آینده برطرف خواهد شد.

او به استراحت کوتاه بازیکنان با توجه به تمرینات محدود اشاره کرد و گفت: ما فرصت آنچنانی نداریم. با توجه به اینکه مانند دیگر تیم ها از ابتدای فصل نتوانستیم بدنسازی کنیم، یک مقدار عقب تر هستیم و نمی‌توانیم زیاد به بازیکنان استراحت بدهیم. بعد از بازی امروز مقابل سیاه جامگان تنها یک روز استراحت خواهیم داشت و دوباره کار را آغاز می‌کنیم.

درخشان که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، درباره قرعه جام حذفی و برخورد با تیم پرسپولیس گفت: این قرعه‌ای بوده که رقم خورده و ما مجبوریم که بازی‌ها را انجام دهیم. امیدوارم تا زمانی که بخواهیم مقابل پرسپولیس قرار بگیریم، شرایط تیم بهتر شود و ان‌شاءالله بازی قابل قبولی را مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام

تبليغات