13:37:11 - چهارشنبه 18 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دخالت مثبت یک بانک ایتالیایی در غائله استراماچونی
آفتاب‌‌نیوز : به نقل از توتومرکاتو، بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال در حال حاضر دورتر از چیزی است که تصور می‌شد. تلاش‌های سفارت ایران برای پرداخت منظم به این مربی ایتالیایی موفقیت‌آمیز نبوده است و به همین خاطر خوش‌بینی برای بازگشت این مربی به تیم خود در حال از بین رفتن است و روز گذشته […]

آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از توتومرکاتو، بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال در حال حاضر دورتر از چیزی است که تصور می‌شد. تلاش‌های سفارت ایران برای پرداخت منظم به این مربی ایتالیایی موفقیت‌آمیز نبوده است و به همین خاطر خوش‌بینی برای بازگشت این مربی به تیم خود در حال از بین رفتن است و روز گذشته اتفاق مثبتی در این جریان رخ نداد.

دخالت مثبت یک بانک ایتالیایی در غائله استراماچونی

هر چند قرارداد جدید برای این مربی تا ماه ژوئن آماده شده است ولی چراغ سبزی از سوی مسوولان برای اتمام این ماجرا دیده نمی‌شود.

با این حال استراماچونی و مسوولان ایرانی هنوز برای ادامه همکاری ناامید نیستند. احتمال دارد به زودی یک بانک ایتالیایی وارد عمل شود تا بتواند به موضوع پرداخت حقوق این مربی ایتالیایی ورود کرده و آن را به سرانجام برساند. انتظار می‌رود در روزهای آینده اتفاقات مثبتی در این زمینه رخ دهد. اپرای استراماچونی و استقلال هنوز به پایان نرسیده است.

تبليغات