19:14:24 - پنج‌شنبه 27 آذر 1399
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
جی میل در سراسر جهان قطع شد
آفتاب‌‌نیوز : پس از قطعی سرویس‌های گوگل در روز دوشنبه، نیمه شب گذشته سرویس ایمیل این شرکت دچار اختلال و دسترسی کاربران سراسر جهان به آن دچار مشکل شد. به گزارش دیجیتال ترندز، به نظر می‌رسد اختلالات در جی میل از ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت آمریکا آغاز شده بوده است. گوگل نیز […]آفتاب‌‌نیوز :

پس از قطعی سرویس‌های گوگل در روز دوشنبه، نیمه شب گذشته سرویس ایمیل این شرکت دچار اختلال و دسترسی کاربران سراسر جهان به آن دچار مشکل شد.

به گزارش دیجیتال ترندز، به نظر می‌رسد اختلالات در جی میل از ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت آمریکا آغاز شده بوده است. گوگل نیز اختلال در دسترسی به جی میل را در صفحه «جزئیات سرویس» تأیید و اظهار امیدواری کرد تا ساعت ۴ بعد از ظهر آن را رفع کند.

در بیانیه این شرکت فناوری آمده بود: از اختلال ایجاد شده در جی میل کاربران آگاهیم. کاربرانی که با این چالش روبرو شده اند می‌توانند به جی میل دسترسی یابند اما با یک پیام «اختلال»، تأخیر زیاد یا مشکلات دیگر روبرو می‌شوند.

اطلاعات وب سایتDown Detector حاکی از آن است که کاربران آمریکایی بیش از بقیه با این چالش روبرو شده اند. اما علاوه بر آنها کاربران در استرالیا، نیوزلند، ژاپن و بخش‌هایی از اروپا با قطعی سرویس جی میل روبرو شده اند.لینک منبع

تبليغات