7:13:06 - چهارشنبه 28 تیر 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
جهان ورزش در چنین روزی/ حذف تلخ برزیل و حضور معمار آلمانی در سانتیاگو برنابئو
در چنین روزی تیم ملی برزیل یکی از ضعیف‌ترین دوره‌ها را در جام جهانی ۱۹۶۶ تجربه کرد و تونی کروس نیز به رئال مادرید پیوست. به گزارش ایسنا، در ادامه تقویم فوتبالی جهان به بررسی مهمترین اتفاقات فوتبالی می پردازیم که در این روز (۱۹ جولای) در جهان ورزش گذشت. در چنین روزی تیم ملی […]

در چنین روزی تیم ملی برزیل یکی از ضعیف‌ترین دوره‌ها را در جام جهانی ۱۹۶۶ تجربه کرد و تونی کروس نیز به رئال مادرید پیوست.

به گزارش ایسنا، در ادامه تقویم فوتبالی جهان به بررسی مهمترین اتفاقات فوتبالی می پردازیم که در این روز (۱۹ جولای) در جهان ورزش گذشت.

در چنین روزی تیم ملی برزیل در یکی از ضعیف ترین دوره‌های حضور خود در جام جهانی با قبول شکست ۳ بر یک برابر پرتغال از جام جهانی ۱۹۶۶ انگلیس حذف شد. برزیلی‌ها همیشه به تلخی از جام جهانی ۶۶ یاد می‌کنند و خیلی از مردم این کشور نیز معتقد هستند که این دوره فوتبال برزیل به هیچ وجه نتوانست شایستگی‌های خودش را در جام جهانی نشان دهد.

در چنین روزی فلورنتینو پرس موفق شد یکی از موفق‌ترین خریدهای خود را داشته باشد و تونی کروس را از بایرن مونیخ به خدمت بگیرد. کروس موفق شد در رئال همکاری خوبی با مودریچ داشته باشد و افتخارات خوبی نیز با رئال به دست آورد.

انتهای پیام

تبليغات