20:05:15 - پنج‌شنبه 25 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
جنگ جناحی سرخ‌ها در سمت چپ
به گزارش “ورزش سه”، پس از جدایی وحید امیری گمان می‌رفت امید عالیشاه مهره بی جانشین برانکو در پست هافبک – وینگر چپ باشد اما سرمربی سرخ ها در دیدار مقابل پدیده شایان مصلح را در این پست استفاده کرد تا به نوعی او را رقیب عالیشاه معرفی کند. مصلح در طول […]

به گزارش “ورزش سه”، پس از جدایی وحید امیری گمان می‌رفت امید عالیشاه مهره بی جانشین برانکو در پست هافبک – وینگر چپ باشد اما سرمربی سرخ ها در دیدار مقابل پدیده شایان مصلح را در این پست استفاده کرد تا به نوعی او را رقیب عالیشاه معرفی کند.

مصلح در طول این دو فصل بازی در پست های مختلف را تجربه کرده است. پس از چند. نمایش متزلزل و پر اشتباه در دفاع چپ، برانکو به سبب قد بلند این بازکن، او را در خط حمله به زمین فرستاد و شایان در برخی بازی ها به کار پرسپولیس آمد. شاید عمده انتقادات برانکو از مصلح در فرآیند دفاعی باشد که باتوجه به سیستم پرسپولیس نیازمند تلاش و دقت بسیار زیادی است.

حال در تمرین پرسپولیس مصلح تمام تلاشش را می‌کند تا بار دیگر به زمین برود. البته همچنان عالیشاه انتخاب اول پروفسور برای این پست است اما برانکو با تربیت جوانان چند پسته می‌خواهد رقابت را در کم مهره ترین تیم پرسپولیس هم به وجود بیاورد.

کار در نیم فصل دوم سخت هم خواهد شد. اضافه شدن مهدی ترابی و سروش رفیعی بدون شک عرصه را بر هافبک های پرسپولیس تنگ تر می‌کند و آن ها هیچ حاشیه امنی در ترکیب نخواهند داشت. این موضوع سبب خواهد تا علاوه بر تلاش در بازی ها، بازیکنان در تمرین هم تلاش مضاعفی داشته باشند.

تبليغات