18:42:09 - پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1400
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
جشنواره تئاتر غواصان دریادل در زنجان برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد ربیع احمد خانی در آیین رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر صحنه ای و خیابانی به عنوان غواصان دریادل و خط‌شکنان با بیان اینکه این جشنواره ۱۶ تا ۱۹ شهریور امسال در زنجان برگزار می‌شود، گفت: این برنامه از سری برنامه های کنگره بزرگداشت ۳۵۳۵ شهید استان زنجان است و ما امیدواریم با برگزاری […]به گزارش خبرگزاری مهر، محمد ربیع احمد خانی در آیین رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر صحنه ای و خیابانی به عنوان غواصان دریادل و خط‌شکنان با بیان اینکه این جشنواره ۱۶ تا ۱۹ شهریور امسال در زنجان برگزار می‌شود، گفت: این برنامه از سری برنامه های کنگره بزرگداشت ۳۵۳۵ شهید استان زنجان است و ما امیدواریم با برگزاری آن آنطور که شایسته شهدا است گام برداریم و دین خود را به شهیدان ادا کنیم.

وی با اشاره به اینکه شناساندن شهدا از تاکیدات مقام معظم رهبری است و امیدواریم بتوانیم بخشی از این جانفشانی ها را در قالب هنر ارائه دهیم، تصریح کرد: اداره کل ارشاد استان در حوزه شهدا و کنگره شهدا برنامه های متعددی را پیش بینی کرده و حتی تعدادی هم در حال اجرا است.

احمد خانی با اشاره به اینکه همه برنامه های استان در همه شهرستان‌ها برنامه های متعددی دارند که همه آنها به کنگره شهدا پیوست شده است، گفت: از برنامه‌های تخصصی دیگر برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری نماز و جشنواره رمضان در سال جاری است.

معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان نیز در این مراسم گفت: اگر ما می خوهیم داریم معارف جنگ را به نسل های جوان منتقل کنیم در این راستا باید از زبان هنر بهره بیریم.

سرهنگ پاسدار سید شمس الدین موسوی با بیان اینکه شهدا جان خود را در طبق اخلاص نهادند و جانانه از کشور، وطن و ناموس خود دفاع کردند، افزود: امروز مدافعان سلامت و بسیجیان نیز ادامه دهنده راه آنان هستند.

تبليغات