8:43:16 - یکشنبه 31 اردیبهشت 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
روحانی به ترامپ هشدار داد
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه ایندیپندنت (independent) به انعکاس بخشی از اظهارات حسن روحانی، رئیس جمهور ایران پس از پیروزی در انتخابات پرداخته است. به نوشته ایندیپندنت، روحانی در رقابتی سنگین و نزدیک، پیروزی را به دست آورد که چندان هم قاطع نبوده است. این روزنامه انگلیسی افزود: روحانی […]

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه ایندیپندنت (independent) به انعکاس بخشی از اظهارات حسن روحانی، رئیس جمهور ایران پس از پیروزی در انتخابات پرداخته است.

به نوشته ایندیپندنت، روحانی در رقابتی سنگین و نزدیک، پیروزی را به دست آورد که چندان هم قاطع نبوده است.

این روزنامه انگلیسی افزود: روحانی پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور به ترامپ درباره “تحقیر و تهدیدها علیه ایران” هشدار داد.

در ادامه این گزارش آمده است، رئیس جمهور ایران متعهد شد که برنامه خود را ادامه دهد و از مردم ایران به خاطر نمایش وحدت تشکر کرد.

وی همچنین گفته، نتیجه انتخابات نشان داد که مردم ایران به رابطه با به جامعه بین الملل بر اساس احترام متقابل و منافع ملی هستند.

ایندیپندنت افزود: روحانی تاکید کرده که کشور تحقیر و تهدیدها را تحمل نخواهد کرد و این مهمترین پیامی است که ملت ما انتظار دارد ههم به ویژه قدرت های جهانی بشنوند.

برخی تحلیلگران می گویند باید منتظر اقدمات دولت روحانی در عرصه سیاست خارجه بود تا ببینیم در عمل هم تعاملی بر اساس عزت و اقتدار ملی را با غربی ها برخواهد گزید یا خیر؟

۱۱۱

تبليغات