21:33:16 - پنج‌شنبه 1 شهریور 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
تولید گندم در بحران آب افزایش یافت
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سالی که پشت سر گذاشتیم سال خاصی بوده و اینطور نیست که این وضعیت ادامه پیدا کند و امیدواریم سالی که در پیش رو داریم پر آب‌تر باشد، اما با وجودی که سال کم آبی بود، اما تولید گندم و خرید آن بیشتر بود. خبرگزاری تسنیم: محمود حجتی امروز در مراسم […]

وزیر جهاد کشاورزی گفت: سالی که پشت سر گذاشتیم سال خاصی بوده و اینطور نیست که این وضعیت ادامه پیدا کند و امیدواریم سالی که در پیش رو داریم پر آب‌تر باشد، اما با وجودی که سال کم آبی بود، اما تولید گندم و خرید آن بیشتر بود.

خبرگزاری تسنیم: محمود حجتی امروز در مراسم افتتاحیه ایستگاه‌های پمپاژ اضطراری کانال انتقال آب به عرصه‌های بحرانی گرد و غبار در جنوب شرق اهواز اظهار داشت: امیدوارم روزی شاهد باشیم که در زمینه حل معضل گردوغبار به وضعیت بهبودی رسیده‌ایم و جنگل‌های انبوهی داشته باشیم و فاجعه دی ماه و بهمن ماه ۹۵ را شاهد نباشیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌ها بسیار زیاد است، افزود: تغییرات اقلیمی را شاهدیم و در پی آن کم آبی نیز در کشور وجود دارد. سالی که پشت سر گذاشتیم سال خاصی بوده و اینطور نیست که این وضعیت ادامه پیدا کند.

وزیر جهاد کشاورزی بابیان اینکه امیدواریم سالی که در پیش رو داریم پر آب‌تر باشد، بیان کرد: با وجودی که سال کم آبی بود، اما تولید گندم و خرید آن بیشتر بود.

تبليغات