7:31:32 - سه‌شنبه 19 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلگرام شما هم قطع شد؟ +نقشه
خبرگزاری تسنیم:محبوب‌ترین پیام‌رسان کشور ساعاتی پیش دچار اختلال گسترده شد تا جاییکه مدت زمان طولانی این اختلال برای برخی کاربران، امکان استفاده از این بستر را ناممکن کرد. تلگرام بالاترین میزان استفاده را در کشور ما با حدود ۳۰ درصد از مجموع کل بازدیدکنندگانش در اختیار دارد و لذا مواجهه آن با کوچکترین اختلال، سریعا […]

خبرگزاری تسنیم:محبوب‌ترین پیام‌رسان کشور ساعاتی پیش دچار اختلال گسترده شد تا جاییکه مدت زمان طولانی این اختلال برای برخی کاربران، امکان استفاده از این بستر را ناممکن کرد.

تلگرام بالاترین میزان استفاده را در کشور ما با حدود ۳۰ درصد از مجموع کل بازدیدکنندگانش در اختیار دارد و لذا مواجهه آن با کوچکترین اختلال، سریعا از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شود.

اما بررسی سایت Downdetector نشان می‌دهد، اختلالات ایجاد شده سراسری بوده و اروپا را نیز درگیر کرده است.

تلگرام شما هم قطع شد

 در تصویر بالا دامنه اختلالات این پیام‌رسان براساس تحلیلهای صورت گرفته از گزارشات مردمی در شبکه‌های اجتماعی و تست شبکه به نمایش درآمده است که نقاط تحت تأثیر اختلال با رنگ نارنجی متمایل به قرمز مشخص شده است.

در حالیکه این اختلال از شامگاه دوشنبه آغاز شد اما همچنان برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی از اختلال این پیام‌رسان می‌گویند؛ برخی نیز این موضوع را در ارتباط با جا انداختن پیام‌رسانهای بومی (که از آنها با عنوان مجاز نیز نام برده می‌شود) دانسته‌اند که با توجه به بررسی سایت مذکور که نمودار دربرگیری این اختلال را نیز منتشر کرد، بعید به نظر می‌رسد این موضوع ربطی به مقوله پیام‌رسانهای بومی داشته باشد.

با این حال باید منتظر پاسخ مسئولان این پیام‌رسان در ارتباط با اختلالات ایجاد شده ماند.

تبليغات