20:30:52 - سه‌شنبه 16 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
برگ برنده اینتر؛ تمایل خود مودریچ به جدایی
به گزارش “ورزش سه”، با بازگشت لوکا مودریچ از تعطیلات به مادرید، اخبار در مورد آینده او شدت گرفته و به نظر می رسد طی روزهای آتی تکلیف یکی از مهم ترین پرونده های نقل و انتقالات تابستانی مشخص خواهد شد. طبق ادعای فابریتزیو رومانو خبرنگار کالچومرکاتو، خود لوکا مودریچ علاقمند به […]


به گزارش “ورزش سه”، با بازگشت لوکا مودریچ از تعطیلات به مادرید، اخبار در مورد آینده او شدت گرفته و به نظر می رسد طی روزهای آتی تکلیف یکی از مهم ترین پرونده های نقل و انتقالات تابستانی مشخص خواهد شد.

طبق ادعای فابریتزیو رومانو خبرنگار کالچومرکاتو، خود لوکا مودریچ علاقمند به انتقال به اینتر بوده و امیدوار است بتواند فلورنتینو پرز را در این رابطه راضی کند. مودریچ می داند که نقشی کلیدی و محوری در پروژه اینتر خواهد داشت و چه از لحاظ مالی و چه جایگاه می تواند در تیم جدیدش نقش یک ستاره را ایفا کند.

همچنین گاتزتا مدعی شد وانیا بوسنیک، همسر لوکا مودریچ نقش مهمی در تمایل ستاره رئال مادرید به جدایی از رئال مادرید و انتخاب شهر میلان به عنوان مقصد بعدی زندگی دارد و علاقه این زوج، امید نهایی نراتزوری برای قطعی شدن این انتقال خواهد بود.

تبليغات