2:13:05 - پنج‌شنبه 11 مرداد 1397
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
باورم نمی‌شود استقلالی‌ها توهین کردند
به گزارش “ورزش سه”، بعد از آنکه در یک هفته اخیر عنوان شد باشگاه استقلال به دنبال جذب طارق همام و ایمن حسین، دو بازیکن عراقی است و مقدمات لازم برای جذب این دو بازیکن برای حضور در ایران را فراهم کرده، مصاحبه‌ای کرار جاسم منتشر شد که حواشی زیادی برای او به همراه داشت. […]

به گزارش “ورزش سه”، بعد از آنکه در یک هفته اخیر عنوان شد باشگاه استقلال به دنبال جذب طارق همام و ایمن حسین، دو بازیکن عراقی است و مقدمات لازم برای جذب این دو بازیکن برای حضور در ایران را فراهم کرده، مصاحبه‌ای کرار جاسم منتشر شد که حواشی زیادی برای او به همراه داشت.

در مصاحبه‌ای که از کرار جاسم منتشر شد، این هافبک عراقی پیشین استقلال عنوان کرده بود اجازه حضور حتی یک بازیکن هموطن خود در این باشگاه را نمی‌دهد که اکنون کرار این موضوع را رد کرده و می‌گوید نه به بازیکنان عراقی مشورت داده و نه تماسی داشته چراکه این موضوع با او ارتباطی ندارد.

کرار جاسم در پیامی راجع به فحاشی و انتقاداتی که علیه او توسط برخی هواداران به وجود آمده و همچنین آخرین وضعیت ادامه همکاری‌اش با باشگاه صنعت نفت آبادان واکنش نشان داد و نوشت:

«باورم نمی‌شد روزی برسد که هواداران تیم استقلال که به خاطر آنها از حق خودم می‌گذشتم و قید شکایت را می‌زدم، بدترین توهین‌ها را به خانواده‌ام کنند.

احترام تمامی هواداران فوتبال در هر جای دنیا به من واجب است ولی هر کس که به خانواده من اهانت کند، در واقع شخصیت خانوادگی خود را نشان داده است و او را به خدا واگذار می‌کنم.

نه با بازیکنان عراقی برای آمدن به ایران تماسی داشته‌ام و نه آنها با من مشورت کرده‌اند؛ این موضوع به هیچ عنوان به من ارتباطی ندارد؛ امیدوارم روزی برسد که به خاطر فوتبال حرمت‌ها را زیر پا نگذاریم.

در ضمن گفته شده که از صنعت نفت ۳ میلیارد طلب کرده و از بازیکنان خداحافظی کردم که اصلا صحت ندارد؛ فقط با توجه به شرایط تا روز یکشنبه مرخصی گرفته و دوباره به آبادان برمی‌گردم.

هواداران عزیز صنعت نفت بدانند که در به وجود آمدن وضعیت کنونی نه من و نه باشگاه مقصر نیستیم.»

تبليغات