4:32:03 - پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1399
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
بازیگر برادوی از کمای کرونا بازگشت/ مسیر طولانی بهبودی در راه است
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، نیک کوردرو بازیگر برادوی که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود، پس از یک ماه از کما بیرون آمد. همسر وی با اعلام این خبر در اینستاگرام گفت او هر چند هنوز خیلی ضعیف است اما متوجه دستورها می‌شود و به آنها عمل می‌کند. همسر وی نوشت: […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، نیک کوردرو بازیگر برادوی که در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود، پس از یک ماه از کما بیرون آمد.

همسر وی با اعلام این خبر در اینستاگرام گفت او هر چند هنوز خیلی ضعیف است اما متوجه دستورها می‌شود و به آنها عمل می‌کند.

همسر وی نوشت: او آنقدر ضعیف است که نمی‌تواند دهانش را ببندد اما دستورها را دنبال می‌کند و می‌توان گفت وضعیت مغزی وی در حال بازگشت به حالت فعال است. این پاسخ به دستورها و واکنش به آنچه به وی گفته می‌شود در چند روز اخیر به تدریج شروع شد و نشان داد وی قادر به درک حرف‌هایی که به او زده می‌شود، است.

همسر وی گفت خودشان را آماده می کنند تا یک مسیر طولانی بهبودی را طی کنند.

وی ادامه داد: نباید خیلی هیجان‌زده شویم زیرا این یک راه طولانی است و ما در آغاز راه بهبودی هستیم.

کوردرو از اواخر ماه مارس (اوایل فروردین) برای ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد. پس از تشخیص اولیه پزشکان، آنها مجبور شدند پای راست وی را برای لخته شدن خون قطع کنند. او با مشکلات دیگری هم روبرو شد که شامل ۲ سکته مغزی خفیف، عفونت سپتیک و ایجاد قارچ در ریه‌ها بود. قلب او نیز در دوره‌ای با کمک دستگاه فعالیت می‌کرد.

نیک کوردرو بازیگر ۴۱ ساله کانادایی از چهره‌های تئاتر برادوی و نامزد دریافت جایزه تونی است.

همسر وی ۳۰ فروردین خبر داده بود که وی از عمل جراحی قطع پا زنده بیرون آمده است.

وی از ۱۲ فروردین به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدرز-ساینای لس‌ٱنجلس منتقل شد. لخته شدن خون و گرفتگی رگ پا موجب استفاده از داروهای رقیق کننده و بعد خونریزی داخلی او شد و پزشکان مجبور شدند در نهایت پایش را قطع کنند.

کوردرو تاکنون هوشیاری نداشت و از ابتدا به دستگاه تنفس مصنوعی وصل بود.

تبليغات