13:02:07 - چهارشنبه 27 آذر 1398
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
بازیکن آسیایی به علیپور و امیری اضافه نخواهد شد+عکس
آفتاب‌‌نیوز : در روز‌های گذشته برخی نشریات عراقی خبر از پیشنهاد باشگاه‌ پرسپولیس ایران به علا عباس، مهاجم تیم ملی عراق برای حضور در این تیم در نقل و انتقالات زمستانی دادند که باشگاه پرسپولیس بیان کرد، مهاجم تیم ملی عراق را نمی‌خواهد. پیش از این، راوان الناهی روزنامه نگار عراقی ادعا کرده بود که […]

آفتاب‌‌نیوز :

در روز‌های گذشته برخی نشریات عراقی خبر از پیشنهاد باشگاه‌ پرسپولیس ایران به علا عباس، مهاجم تیم ملی عراق برای حضور در این تیم در نقل و انتقالات زمستانی دادند که باشگاه پرسپولیس بیان کرد، مهاجم تیم ملی عراق را نمی‌خواهد.

پیش از این، راوان الناهی روزنامه نگار عراقی ادعا کرده بود که عباس با ۲ پیشنهاد جدی از باشگاه‌های ازبکستانی و ایرانی مواجه شده است و احتمال دارد در نقل و انتقالات از الزورا جدا شود.

بازیکن آسیایی به علیپور و امیری اضافه نخواهد شد+عکس

البته باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به جذب مهاجم آسیایی ندارد و فقط بازیکن اروپایی یا آمریکایی جذب خواهد کرد. در این باره مذاکراتی با مهاجمان صورت گرفته و قرار است تکلیف آن‌ها تادو هفته روز دیگر مشخص شود.

سرخ‌ها در حال حاضر علی علیپور و وحید امیری را در خط حمله در اختیار دارند و به دنبال جذب مهاجم خارجی نیز هستند تا حضور پرقدرت‌تری در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشند.

تبليغات