16:10:50 - چهارشنبه 18 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از اینکه یکی از حریفانم از رژیم صهیونیستی بوده، اطلاعی نداشتم/حرفم را باور کنید
ممکن است این حرفم را عده‌ای باور کنند و عده‌ای باورشان نشود اما واقعیت این است که در مسابقات سنگین و فشرده‌ شطرنج، گاهی حتی اسم و فامیل حریفان‌مان را هم دقیق و درست نمی‌بینیم؛ چه برسد به ملیت‌شان. پس حرفم را باور کنید. آفتاب‌‌نیوز : پرهام مقصودلو در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: من […]

ممکن است این حرفم را عده‌ای باور کنند و عده‌ای باورشان نشود اما واقعیت این است که در مسابقات سنگین و فشرده‌ شطرنج، گاهی حتی اسم و فامیل حریفان‌مان را هم دقیق و درست نمی‌بینیم؛ چه برسد به ملیت‌شان. پس حرفم را باور کنید.

آفتاب‌‌نیوز :

پرهام مقصودلو در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: من فرزند ایران، مثل هر انسان آزاده‌ای در جهان، مخالف ستم و دیکتاتوری بوده و هستم. رژیم صهیونیستی هم در نگاهم رژیمی ستمگر و آلوده بوده و هست.

وی ادامه داد: از اینکه یکی از حریفانم از رژیم صهیونیستی بوده، اطلاعی نداشتم. به تازگی و از طریق رسانه‌ها از جزئیات ماجرا آگاه شدم.

استاد شطرنج ایران: از اینکه یکی از حریفانم از رژیم صهیونیستی بوده، اطلاعی نداشتم/حرفم را باور کنید

استاد بزرگ شطرنج ایران خاطر نشان کرد: ممکن است این حرفم را عده‌ای باور کنند و عده‌ای باورشان نشود اما واقعیت این است که در مسابقات سنگین و فشرده‌ شطرنج، گاهی حتی اسم و فامیل حریفان‌مان را هم دقیق و درست نمی‌بینیم؛ چه برسد به ملیت‌شان. پس حرفم را باور کنید.

مقصودلو عنوان کرد: صحبت خاص دیگری ندارم و به زودی به کشورم عزیزم برمی‌گردم و به صورت تفصیلی در این باره صحبت خواهم کرد.

تبليغات