22:01:28 - دوشنبه 20 آذر 1396
داغ کن - کلوب دات کامBalatarinاشتراک گذاری در فیس بوکتویت کردن این مطلب
ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟
ارزش کل شرکتهای حاضر در سبد سهام عدالت که ۴۹ شرکت سرمایه‌پذیر را شامل می‌شود، در مقطع واگذاری ۲۶۶ هزار و ۳۶۳ میلیارد ریال و ارزش روز این سهام ۵۶۸ هزار میلیارد ریال می‌باشد. خبرگزاری فارس: طبق قانون تا کنون ۴۹ شرکت در سبد سهام عدالت قرار گرفته‌اند که اصطلاحا به آن‌ها شرکت‌های سرمایه‌پذیر گفته […]

ارزش کل شرکتهای حاضر در سبد سهام عدالت که ۴۹ شرکت سرمایه‌پذیر را شامل می‌شود، در مقطع واگذاری ۲۶۶ هزار و ۳۶۳ میلیارد ریال و ارزش روز این سهام ۵۶۸ هزار میلیارد ریال می‌باشد.

خبرگزاری فارس: طبق قانون تا کنون ۴۹ شرکت در سبد سهام عدالت قرار گرفته‌اند که اصطلاحا به آن‌ها شرکت‌های سرمایه‌پذیر گفته می‌شود.

بر این اساس نگاهی به ارزش سهام شرکت‌های پرتفوی سهام عدالت نشان می‌دهد از میان این ۴۹ شرکت سرمایه‌پذیر، تعداد ۳۵ شرکت بورسی و ۱۴ شرکت غیربورسی هستند که ارزش مقطع واگذاری آن‌ها به ترتیب ۲۲۷ هزار و ۸۲۵ میلیارد ریال و ۳۸ هزار و ۵۳۸ میلیارد ریال عنوان شده است.

همچنین تمامی ۴۹ شرکت سرمایه‌پذیر حاضر در پرتفوی سهام عدالت دارای ارزش و قیمت قطعی هستند و هیچ شرکتی که دارای قیمت تقریبی و یا غیرقطعی باشد در سبد سهام عدالت وجود ندارد.

این گزارش می‌افزاید: ارزش کل شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت که ۴۹ شرکت سرمایه‌پذیر را شامل می‌شود نیز در مقطع واگذاری ۲۶۶ هزار و ۳۶۳ میلیارد ریال است که ارزش روز این سهام حدودا ۵۶۸ هزار میلیارد ریال می‌باشد.

تبليغات